Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelenleg a Veszprémi kórházban...

Jelenleg a Veszprémi kórházban mi a protokoll? Bent lehet császárnál az apa? Aki idén szült, leírná mit tapasztalt? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ez kórház függő. Császármetszés esetén, sok kórházba az apa nem mehet be, csak hüvelyi szülés esetén
2023. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Veszprémben fogok szülni, de még nem informálódtam személyesen , annyit olvastam, hogy Székesfehérváron bent lehet a műtét alatt is az apa. Nekem nagyon sok erőt adna, ha a fejemnél lehetne, de ha nem, persze azt is megértem. Abban viszont nagyon reménykedem, hogy a műtét után lesz ott is aranyóra és együtt lehetünk 3-an egy kis időre.
2023. okt. 15. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok ismerős nő szerint, Budapestről jönnek le Veszprémbe szülést le vezetni és terhességet gondozni. SOTE I kórházból, de erre nem emlékszem. Arany óra minden kórházba van, vagy kell lennie.
2023. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as. Ennyire nincs orvos? 😧 Így is eléggé fosok, ez sem annyira nyugtató 😅
2023. okt. 15. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Első és hármas, ötös válaszoló és én vagyok. Kérdező ezt halottam, 2 évvel ezelőtt a női ismerősömtől. Az ismerősnek valakije Veszprémbe szült. Nem tudom hogy, azóta javult e a dolog. Nem kell fosni, mert a baba és te is ügyesek lesztek, menni fog. Kevés kórházba lehet bent apuka császárkor, de arany óra minden szülés után van. Kórházban figyelni és vigyázzni kell a csomagokra, úgy halottam. Úgy tudom, hogy nincs szülész orvos, többi osztály orvos hiányáról információk nincsenek nekem
2023. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne fosá nem marad benned a gyerek. 😅
2023. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én idén májusban szültem Veszprémben hüvelyi úton indítással. Apa ott bent lehetett viszont ha csaszaroztak volna akkor nem.


Viszont nekem azt mondták hogy az utánam érkezőknél változtatnak már mindenen, az egész protokollon.

2023. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt
2023. okt. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!