Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy nappal kiírt időpont...

Egy nappal kiírt időpont előtt még semmi fájás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, holnap kéne szülnöm, de az égegyadta világon semmi jele még, hacsak azt nem számítom, hogy ma végre tudtam glicerines kúp nélkül nagyvécézni :-D nincsenek jóslófájásaim se egyáltalán, és már kezdek aggódni :( volt így még valaki?
2023. okt. 17. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhesseg ideje 37-42 kozott tart. A 40 het csak egy atlag, a babak 5 % -a (!) szuletik a kiirt idopontban. Ugyhogy, igen , eleg sokan voltunk igy, 95 % .
2023. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kiírt nap után 1 nappal szültem, indítással (külön történet, indokolt volt). A ctg mutatta az összehúzódásokat, de semmit nem éreztem belőle. Könnyű szülést és jó babázást kívánok! :)
2023. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
41+4-nél szültem, pontosabban addig hagytak békén, akkor már kivették. Semmi jele nem volt a babának aznap sem. Nincs ebben semmi furcsa, majd jön.
2023. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyáltalán nem voltak jóslók. Aztán kereken 38 hétre hajnalban irtózatos derkefajasra keltem, délutánra megszületett a kislányom. Szóval van ilyen.
2023. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi jele akkor, hogy világra akar jönni. A kiirt napon reggel kezdett görcsölni a hasam, este született meg a lányom.
2023. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt. A kiirt napon surgossegi csaszar lett minden elojel nelkul.
2023. okt. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :) ma megyek be a dokihoz, megnéz és meglátjuk mi lesz :) izgulok nagyon :)
2023. okt. 18. 08:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni, kedves kérdező. Minden rendben lesz veled és a pocaklakoddal. Lassan úgyis meg szülsz, gyerek még bent nem maradt. Joslo fájás nem mindenkinek van, ezek nélkül is meg lehet szülni. Hideg és a front neked lehet, hogy babát hoz. Le fekszel este, reggel a baba el indul, hogy lásson téged kintről is. Jön, amikor jönni akar. Frontok, babával meg beszélés nem mindenkinek jön be. Nem görcsölsz rá a szülésre, akkor szülni fogsz
2023. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is utolsó :)
2023. okt. 18. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi. 41+1-en beballagtam indításra, mint aki vacsizni indul valahova. Semmi jele nem volt, hogy a kislányom valaha is ki akarna jönni.
2023. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!