Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni kontrollon...

Szülés utáni kontrollon mondani kell a megváltozott székletet?

Figyelt kérdés

Már terhesség alatt is szorulásra állt be, az utolsó hónapokra..


Szülés óta azonban ha nem azokat a kemény sötét bogyókákat erőltetem ki magamból 2-3 naponta mint a terhesség végén, akkor viszont sokkal nagyobb vastagságú érkezik mint korábban. Nem nagyon túlzok ha az alkalom méretéhez viszonyítok..


Említsem meg ezt, jelezhet gondot? Valakinek volt hasonló? Mikor és mitol állt vissza rendben a széklete?


A székrekedésre levolacot próbáltam, semmit nem használt. Dulcosoftot még nem, ez a masik amit mondtak.


2023. okt. 18. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Kell, igen. Jó lesz igyekezni, ha nem akarsz aranyeret. Ha a kontroll messze van, inkább menj el orvoshoz mielőbb.
2023. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy nem sokat segít amit írok, de én is küzdök a székrekedéssel a sima hétköznapokban is. Most 30 hetes terhes vagyok és már több hete nem volt kemény székletem. Ezt úgy értem el, hogy a vas mellett, amit muszáj szednem, megemeltem a magnéziumut. 2*1 Béres MG komplex, délelőtt, délután, este pedig egy tasak magnosolv. Nekem ez segít jelenleg. Hogy szülés után mi lesz, azt nem tudom. Csak reménykedni merek, hogy helyre áll a rend.
2023. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem állt vissza rögtön szülés után, szerintem normális, hogy kell neki egy kis idő.

Már egy éves múlt a kisfiam, szülés óta is szedem a vasat, és teljesen rendben van a székletem, de sajnos nem emlékszem, hogy mikor rázódtak helyre a dolgok :)

2023. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dulcosoftot minél előbb próbáld ki, és rendszeresen inni kell, lágyítja a székletet, én azóta bírok wc-zni normálisan terhesen.

De nem egy nap után hat.

Ezt csak azért írom, mert valaki itt rögtön várta a csodát utána, meg panaszkodott, hogy "még inger sem volt", holott ez nem hashajtó, hanem lágyító.

2023. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami még jó lehet az a reparon kúp. Segít az aranyeren és lazítja a székletet.
2023. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó, mindenki értelmesen válaszolt! Köszi a válaszokat! :)
2023. okt. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!