Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak olyan fájások, amik...

Vannak olyan fájások, amik titkolhato, vagy simán kibírható?

Figyelt kérdés
Akkor mondtátok meg csak hogy szülni fogtok, amikor már kórházba kellett mennetek?

2023. okt. 22. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Igen, Badboy, vannak, a nők pedig titkolják a szüles beindulását, mert az jó poén.


Komolyan szeretném egyszer felnyitni a fejed, hogy lásssálam, hol a rövidzárlat és mi hidal át amúgy egymássál kapcsolatban nem lévő területeket...

2023. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

A fájás nem akkor fáj legjobban, ha rendkívül hangosan ordít valaki.

Nekem is iszonyatosan fájt az indítás, mégsem volt hangom. Kérdezte is a szülésznő, hogy talán nem fáj még, mert elvileg kellene. Legszívesebben lecsaptam volna.

Szóval nem tudom, mi okból kérded, de egész jól el lehet hallgatni. Ilyenkor már amúgy is minden baja van az embernek, nem néznek furcsán, ha "csak fáj valami".

2023. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Azért a szülés a legtöbbször nem úgy indul, mint a filmeken, hogy elfolyik a víz és egyből ordít a fájdalomtól és menni se tud már (van ilyen, de azért átlalában nem). A vajúdás elején, pláne akinek nem burokrepedéssel indul, még simán mennek, tesznek vesznek, lezuhanyoznak, várják hogy rendszereződjenek a fájások és csak utána indulnak. Van aki órákig elvan még így, a szülőszobán is. Olyan is (nem is egy), aki maga sem tudja hogy tényleg beindult vagy csak jóslók.
2023. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mikor elment a magzatvizem, mèg napokig enyhe fàjàsaim voltak, amiknèl kívülről nem lehetett làtni, hogy szülök. Oxys fàjàsoknàl màr üvöltöttem, de szülőszobàn màr ,,feltűnő volt" , hogy szülök.
2023. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején könnyen lehetnek olyanok, hogy kívülről más észre sem veszi, simán bírható. A másodiknál akkor kezdtem gondolkozni, hogy talán ez már nem jósló lesz, amikor fájásnál megálltam a jövés-menésben, de még azok sem voltak durvák. Igazából az egész szülés nagyon baráti volt fájdalom terén az elsőhöz képest ;).
2023. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva volt, órákig csak erősödtek a fájások, az elején még teljesen jól voltam. Mire elfolyt a magzatvíz az már a vége volt a bulinak, onnantól egy óra múlva már kint volt a gyerek. Na ott már nem tudtam volna semmit "titkolni". Alig értünk be a kórházba.
2023. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én arra ébredtem hajnalban,hogy fajasaik vannak.

Simán elkészültek,a nagylanyomat is feloltoztettem. négyre értünk a kórházba kb ilyen olyan vizsgálatok,és még akkor sem mondtam,hogy jaj de fáj.

Fel öttől otig az a fél óra volt kegyetlen amíg nem jöttek a tolofajasok.

Szóval én közvetlen szülés után simán bevallaltam volna meg egy szülést.

2023. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!