Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes baba, kevés magzatvíz...

34 hetes baba, kevés magzatvízzel, kezdetektől farfekvesben, most őszintén, ugye kevés az esély, hogy sikerül neki a megfelelő fejvegu póz a végére?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 06:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk anno farfekvèses volt.

35.hèten jött pont, nyilván császározás volt.

Nem lehet megmondani szerintem, valószínűleg nem mert nekünk a nőgyógyász mondott ilyet,hogy nem hiszem,hogy már megfordul(csak nem tudom melyik hètbe mondta) és 35. héten jött,te meg 34 hetes vagy.

Képzeld a nővéremnèl úgy volt,hogy szinte az utolsó pillanatokban àtfordult a normál pozícióból farfekvèsesbe és csàszàrozni kellett de ő végig hordta.

Ha a 35. hetet elèred már nem fog kapni tüdőèrlelőt.Most olyan 2000 gramm lehet körülbelül.

2023. okt. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fejvégű volt 29 héten, de faros lett ki tudja mikor, ugyanígy kevés magzatvízzel. 36 héten derült ki, hogy faros, mondta az orvos, hogy már kevés az esély, hogy befordul. Rá 2 napra elfolyt a magzatvíz és megszületett császármetszéssel.
2023. okt. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek végig a 39hét alatt faros volt, szülés előtti napon fordult meg.
2023. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező az a baba be tud még fordulni,akár szülés előtti nap.Szülésnapján is befordulhat,bár a baba megforditása torna pozokkal és orvosi külső segitséggel veszélyes.
2023. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Be fordulhat,de lélekben készülj fel mind 2 lehetőségre.
2023. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ezt a szülés előtt úgy értitek, hogy ha magától beindul? Nem pedig a műtét napjára mikor előtte ellenőrzik hátha mégis megfordult?
2023. okt. 26. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Első gyerek?
2023. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nst után nálunk mindig volt flowmetria,UH.

Ha 39 hetesen is faros lenne akkor szóba kerül a császár.

Szobatársam első babát várta,az övé faros,az enyém haránt volt. Mindkettőnknek egyszerre volt a császár. Egy napon írták ki mindkettőnknek betöltött 39.héten

2023. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem o a masodik. Elsőt természetesen szultem. De nem, nem vallalnam semmi pénzért a faros szülést :/
2023. okt. 26. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Első babát nem,de másodikat lehet szülni simán is
2023. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!