Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valamilyen előjele...

Volt valamilyen előjele nálatok a szülés beindulásának (pl. pár nappal előtte), vagy minden jel nélkül, hirtelen jött?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. jóslófájásokra, hasmenésre, nyákdugó távozására, hirtelelen hangulatváltozásra, stb. Ezekre is azt mondják, hogy előjelek lehetnek, de nem törvényszerű, hogy vannak, szóval kíváncsi lennék, mennyire gyakori, hogy minden jel nélkül egyszercsak indulnak a fájások és/vagy elfolyik a magzatvíz.
2023. nov. 5. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két terhességnél egyiknél sem volt. Csak aznap, amikor beindult a szülés, nyákdugó is csak ekkor távozott második gyereknél.
2023. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem volt. Éjfélkor elfolyt az "összes" magzatvizem,mint a filmeken. Elázott a fél szoba 😀.
2023. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nyákdugó távozott, még a magzatvíz sem folyt el, repesztették a burkot. Majd 15 órával később a kezemben volt a kisfiam.
2023. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen

Este lefeküdtem aludni éjjel fajasokra ébredtem

Semmi előjele nem volt,hogy szülni keszulnék

Szerdán indítottak volna,készültem rá,erre kedden éjjel magától beindult.

2023. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasmenés, este 7-től. Utána fajasok. A magzat íz a szülő szobában folyt el. Hajnal fél 4kor megszuletett.
2023. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező szülni fogsz?
2023. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző nap délután távozott a nyákdugó, aznap mikor szültem a fájások hirtelen indultak meg.
2023. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen előjele.
2023. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 6-os: igen, hamarosan, a 38. hétben vagyok.
2023. nov. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!