Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3-4 napja járok naponta...

3-4 napja járok naponta többször nagy wc-re, közel lehet a szülés?

Figyelt kérdés

38. hétben vagyok.

Jóslók is vannak már egy hete kb.

Méhszájam 3111.

Nem szoktam alapból napi szinten wc-re járni.

Nem kifejezett hasmenés, de lazább sokkal a székletem.

Ez jelezheti a szülést?

Kinek mennyi időre rá indult a buli?


2023. nov. 7. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
38.hétbe vagy. Te is tudod, hogy közel a szülés. Tisztul a szervezeted, készül. Innen még 2-4hét és megvan a baba.
2023. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez ön tisztulás. Bármikor jó lesz ha szülsz. A héten a baba meg lesz, sokáig nem húzód ki? Fiu vagy lány lesz? Hogy vagy hogy érzed magad kérdező? Első terhesség?
2023. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4 hetet nem várnak, ha nem indul sem.

Legalábbis itt 40+6 a plafon.

2023. nov. 7. 21:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha a héten meglenne :)

Fizikailag jól vagyok, délutánra azért rámtör már a fáradtság.

Kisfiú és második baba lesz.

2023. nov. 7. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
#2. Öntisztulás 🤣 Badboy, egyre nagyobb kreténségeket írsz, könyörgöm hagyd abba! Nem, egyáltalán nem jelenti azt, hogy "a héten a baba meg lesz". 😅 De, még sokáig kihúzhatja a kérdező. A jóslófájások okozta összehúzódásoka belekre is hatnak, fokozzák a béltevékenységet. Ettől függetlenül a kérdező szülhet ma is, vagy 2 hét múlva is.
2023. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én alapból minden nap járok wc-re, de a szülés napján reggeltől kb. egész nap wc-n voltam. Késő délután kezdődött a vajúdás, hajnalban lett meg a fiam, de a kórházban vajúdás alatt is szinte végig a wc-n voltam, pedig beöntést is kaptam.
nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!