Angusta tabletta?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma reggel 6 kor inditottak tablettával 11 kor kaptam meg 3 adikat azota vannak fájások de viszont ugyan ugy 1 ujnyi a méhszáj most megkaptam a 4 diket remélem változni fog a méhszáj valakinek volt ilyen szülés inditása ha igen kinek hogy ment? Köszönöm a válaszokat!🥰
2023. nov. 9. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezzel nem megy az indítás, akkor tagitanak, vagy más módszerrel indítanak. Pl ballon, zselé, burok repesztés... Stb indítási módszered, nem mindenkinek indít be szülést, van aki rögtön meg szül az első vagy a második után. Hányadik baba? Hány hetes vagy? Miért indítanak? Ma vagy holnap a baba születik meg.
2023. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mostanra nagyon erős fájásaim vannak 😩 de még mindig 2 ujnyi már nem birom

Második baba

41 hetes vagyok

Tulhordás miatt

2023. nov. 9. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül? Én 3 órája kaptam 2 db tablettát, most már elég erősek a fájások, de 3 órája még teljesen zárt voltam.
jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!