Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ikrek utàn visszament a...

Az ikrek utàn visszament a hasatok,csàszàr vagy sima szülès utàn?

Figyelt kérdés
Mèg 1 hònap mùlva fogom őket csak megszülni,vagy lehet csàszàrom lesz,ezt mèg nem tudom,mert nst-re is 37 hetesen megyek 3 hèt mùlva,de èrdekelne,hogy ikerszülès vagy csàszàr utàn visszament-e a hasatok?

#has #Ikerszülès utàn
nov. 29. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ikreim vannak fél évesek,egyik 3kilo,másik 2870-vak születtek. Híztam majdnem 20kilot,eleve 56kilo voltam,mostanra már teljesen vissza kaptam az eredeti súlyom. De előtte volt egy kislányom aki 3600-al született nála is vissza kaptam a súlyom,1honap után.
nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,nem diétázok,nem edzek..
nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok,természetes szülés volt.
nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az jò 🥰 Köszönöm a vàlaszt! 🥰 Nekem màr mondtàk ,hogy nem lesznek nagy babàk,mert 31+4 naposan 1500 g körül voltam ès most vagyok 34 hetes.Max szerintem 2400 vagy 2500-zal fognak születni.Èn 64 ről indultam ès most vagyok 84 😅Valòszìnűleg 88 leszek mikor a szülèsre vagy csàszàrra kerül majd a sor.Első babàk,első szülès lenne.Ès nem lòg a hasad ,vagy nem ràncos az ikrek miatt?Csak interneten làttam egy pàr kèpet ikreszülès utàn ès,hogy milyen ràncos lett ,vagy èppen lògott több hònap elteltèvel is a hasa a nőnek.🤷‍♀️Csak mert azèrt nem olcsò egy has plasztika😅Èn meg ùgy nem biztos,hogy jòl èreznèm magam a bőrömbe 🤷‍♀️
nov. 29. 10:29
 5/12 A kérdező kommentje:
*hasplasztika
nov. 29. 10:30
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit be ráncosodik,de engem annyira nem zavar,ugyanis ikrek után szerintem ez a legkevesebb🤗❤️
nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Én ugyan nem pont a kérdésedre,de válaszolok.

1 babát szültem császárral de nekem most se lapos a hasam.

eltelt 9 hónap

Nem olyan durva már mint az elején de tökéletes magától nem lesz.

Szülés után kb 2 hétig úgy néztem mi mint aki 5-6hónapos terhes.. utána szépen javult.

nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os: èrtem,köszönöm 🥰😘


7-es:Èrtem,köszönöm!🥰Mennyit szedtèl fel terhessèg alatt ès vèkonyabb testalkatròl indultàl?Megkèrdezhetem mennyi idős voltàl akkor? 🙂

nov. 29. 14:08
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
26 éves, 52kg voltam 72vel mentem szülni
nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Èrtem ès visszafogytàl egyèbkènt ès csak a hasad maradt meg egy pici ? :)
nov. 29. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!