Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen esélyekkel indul egy...

Milyen esélyekkel indul egy 30 hetes , 1500grammos baba, ha koraszülés történik?

Figyelt kérdés
dec. 3. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ez attol fugg. Nyilvan alapvetoen jo eselyekkel indul, hala a jo egnek es az orvostudomanynak, de nyilvan nem mindegy a koraszules oka, a baba allapota.

Es ugye az se biztos, hogy 1500 gramm, mert ez csak egy becsles.


De remeljuk, hogy nem kerul koraszulesre sor!!

dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
2 kilóval születtem időre, megmaradtam.barátnőm koraszülött volt, ő is 30 fölötti már.
dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Én időre születtem 2400grammal, okés velem is minden. Most vagyok 30 hetes és néha elég kellemetlenek tudnak lenni a keményedések és van ,hogy a magnézium ellenére is egész nap kemény a hasam. Kedden minden zárt volt, azt mondták, valószínűleg az én terhességem ilyen keményedős lesz. Meg hogy nagyobb a becslések szerint a baba a koránàl. Azért nem vagyok teljesen nyugodt.
dec. 3. 21:10
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm gyereke 27.hétre 950 g-mal született. 10 éves, iszonyat okos, ami visszamaradt az a kancaalsága.
dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel
dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj köszi a nyugtató szavakat! Remélem csak én aggódom túl, csak hát mindenhol azt olvasom, azt hallom ,hogy ha sok a keményedés, akkor nyílni fog idő előtt a méhszàj. Aztán ez a tudat annyira nem nyugtat meg. Mert ha már a 36.heten lennénk nem is érdekelne, de most még korai lenne.
dec. 3. 21:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1900-zal születtem.

Egyhónapon át PIC-en voltam (lementem 1400 gr-ra), szóval nem indult olyan könnyen, mint szerettük volna, de ma már 34 vagyok, egészséges :)

dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyílik a méhszáj, az orvosok tudják késleltetni a dolgot, plusz fektetni, hogy ne induljon be a szülés ennyire hamar.
dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es! Hála istennek 🙂!
dec. 4. 07:54
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as! A keményedések ijesztőek újabban, amik olyan erősek tudnak lenni, hogy már majdnem fájnak. De mivel nem nyílik semmi kopogjuk le, így magnéziumon kívül semmit nem is adnak rá .
dec. 4. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!