Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ürülő vér tényleg...

Szülés után ürülő vér tényleg elviselhetetlenül büdös?

Figyelt kérdés
Első szülésem lesz, barátnőm szerint nem sima vérszagú, mint menstruációkor, hanem kegyetlenül büdös. Félek tőle, mert túlszenzitív vagyok a szagokra és hajlamos vagyok rossz szagnál hányni egy bizonyos ingerszint elérésekor.
dec. 26. 21:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
8 vagyok, azért mert szerintem igenis büdös le kell pontozni?!
dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem majdnem ugyanolyan mint a menszesz.
dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is pont annyira volt "büdös", mint egy átlag menzesz. Kicsit más jellegű, de egyáltalán nem volt elviselhetetlenül büdös. Ha az, akkor ott van valami gond, avagy érdemes a betét cserére is gyakrabban sort keríteni, hiába nincs még tele. Erre ne parázz rá szerintem, felesleges. :)
dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Akkor csak reménykedem, hogy nem lesz emiatt hányingerem. 😅

dec. 26. 23:19
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit büdös szerintem, de én inkább csak betét cserénél éreztem. Nekem egy sima kaka sokkal büdösebb annál, ha már viszonyítanom kéne valamihez.
dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Van szaga..de főleg az elején, meg ahogy írják akkor mikor az ember cseréli a betétet. Alapból nem érezni, ruhán keresztül meg ilyenek:D
dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem pedig rohadt büdös. Amikor közvetlenül utánam ment a férjem WC-re még ő is megjegyezte hogy mi ez a szag...

Nem is feltétlenül csak vér ami távozik, hanem ilyen sárgás barna lötty. Szerintem semmi köze a menstruációhoz.

(A környezetemben nem csak nekem volt ilyen, szóval ez nem a kóros meg nem a nem normális kategória. Ez sajnos ilyen)

dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Napi 3x tusoltam alulról, számomra nagyon büdös volt. Folyamatosan attól féltem, hogy még ennek ellenére is érzik mások is.
dec. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem volt különösebben büdös, inkább más, mint egy átlagos menstruáció. Viszont mennyiségre rengeteg volt, szó szerint folyt.
dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sem olyan volt, mint egy sima menstruációnál, de nem szédültem le róla azért a wc-ről, szerintem ezen ne aggódj :)

(Viszont a missed ab műtétem utáni brutális volt, és majdnem egy évig vissza-vissza jött a sárgás-barnás szivárgás, hiába jártam vele dokihoz... a teherbeesés szüntette meg igazából, és szerencsére szülés után sem jött vissza, nem tudom, mi lehetett...)

dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!