Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen ki a legjobb...

Szombathelyen ki a legjobb szülész-nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek jó tapasztalataim az ottani orvosokkal és nem tudom kihez lenne jó járni terhesgondozásra ? Nektek kivel volt jó a kapcsolatotok? Kihez jártatok?

jan. 5. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Én végig Dr. Német Leventéhez jártam, előtte is, most utána is.

Emberséges, ért a munkájához.

jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem még a Dr.Varga Kornélt ajánlottàk sokan.
jan. 5. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Én Leiner Frigyes doktorúrhoz járok már évek óta, így a terhesgondozásra is hozzá járok
jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen ezért nehéz választani mert szinte mindenki mást ajánl. 🤷🏼‍♀️
jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
4es ez igaz, én mondjuk pont terhesen nem akartam kísérletezgetni, ezért ahhoz járok akit ismerek. Viszont ha jól tudom szülész orvost már nem lehet választani, szóval csak azt döntheted el hogy az ultrahang vizsgálatokat kinél csináltatod.
jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem lehet választani orvost, de azt lehet, hogy magánba ahhoz jársz terhesgondozásra, aki neked szimpi. Aztán ha mákod van, talán pont ő lesz bent ,mikor szülni mész. Bár erre sajna kevés az esély.
jan. 5. 12:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Én jelenleg két doki közt hezitálok. Ezért is tettem fel a kérdést, vajon ki melyiket ajánlja jobb szívvel!
jan. 5. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik kettő?
jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!