Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti utolsó napokban...

Szülés előtti utolsó napokban bevált nektek valami az elindításra?

Figyelt kérdés

Sajnos a szex nem opció, mert abszolút nem kényelmes egyik pozíció sem és nagyon nem bírok ráhangolódni, még úgy sem, hogy kívánom a férjemet, egyszerűen meglátom a testemet és elmegy a kedvem az egésztől. 😅


Lépcsőzök, tornázgatok, de eddig nem nagyon akar kibújni a kisfiam, jövőhét kedden telik le az időnk, utána be kell feküdnöm indításra. Jobb szeretném, ha magától indulna el.


jan. 10. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIFÉLE trükk nincs, a gyerek akkor jön, amikor itt azu ideje. (Akinek "bevált" valami, annak anélkül is megindult volna a szülés)
jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A türelem, de végül így is indítás lett belőle.
jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent kipróbáltam, amit a neten felleltem és biztonságosnak tűnt, 41+2-re indult magától, az elsőt 41+0-ra indították egyébként.
jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindent kipróbáltam a keleti boszorkányon kívül, többször is, de semmi nem jött be. 41+0, a hivatalos indítás előtt 7 órával indult be magától.
jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt nálunk 42+0-ig várnak, ha addig nincs semmi. Most naponta járok vizsgálatra, eddig minden változatlan. :(
jan. 10. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az indulás napján még semmit nem mutatott az nst reggel 9-kor, délután 5-kor volt egy éles fájás, 10-re kint volt a baba. Úgyhogy ne keseredj el, bármikor történhet bármi. Ha nyitott vagy rá, tudom javasolni a szülésindító masszázst. Nekem okozott fájásokat, de beindítani nem tudta (később kiderült miért), de nem egy agresszív módszer, és nagyon nagyon jól esett a kis lelkemnek. Tudok ajánlani Budapesten valakit, ha érdekel, írj rám. Elvileg sok embernek bejön.
jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az jött be, hogy ellazultam. Beültem még egyet simsezni és elfolyt a magzatvíz.
jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A húgom is mindent kipróbált, de már angolul is keresett rá babonákra, hátha azok majd segítenek, indítani kellett végül. Apa azóta be ezen röhög, hogy látta a gyerek, milyen béna boszorkány az anyja és inkább maradt bent 😂
jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!