Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél ti hogy tudtátok...

Szülésnél ti hogy tudtátok jól leszedni borotvával mindennap? Teljesen jó legyen mire szültök?

Figyelt kérdés

jan. 11. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Kozmetikussal legyantáztattam.
jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Tükör fölé guggoltam és sikerült ahogy sikerült. Senkit nem érdekelt, hogy néz ki odalent a szőrzetem.
jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%
Nyugi ez csak téged zavar. De ott és akkor nem fog érdekelni.
jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
En gyantáztatok, és pont kb egy héttel azelőttre volt időpontom, hogy beindult a szülés, de a kozmetikus betegség miatt lemondta, így hát szőrösen mentem szülni. Senkit nem érdekelt, és őszintén abban a helyzetben nekem is ez volt a legutolsó gondolatom.
jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Engem egyáltalán nem érdekelt.

A legtöbb nőből jön olyankor ott alul minden is, szerintem a szőr a legkevesebb :)

Ráadásul alul én soha nem is szedtem le teljesen terhesen, mert egy minimálisan az is védhet, meg elég érzékeny is lett az a terület, felül meg epilátorral tartottam rendben, míg tudtam, de a rendszeres használat miatt nem is nagyon nőtt már vissza.

jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok a magam ellensége, egyik terhességem alatt se kínoztam magam napi (???) szőrtelenítéssel.
jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Én csak bikinivonalban borotváltam, azt még úgy-ahogy láttam nagy pocakkal is. A többi nem érdekelt engem sem és mást sem. A nőgyógyászati vizsgálatokon is így voltam, soha nem szóltak be érte. Szóval így.
jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon érdekes, amit írok, mert nálunk ha szőrösen mész szülni, a szülésznő borotvál meg. Barátnőmet meg húgomat is borotválták, mindketten rettenetesen kipattogtak tőle, úgyhogy én alapból úgy készülök, mint a kérdező, hogy ott már ilyesmi ne legyen. Akkor ez nem mindenhol szokás? Vagy nem mindenhol olyanok, hogy kipattogsz meg megvágnak?
jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk csak a gatat borotvaljak, az 2 huzas volt es annyi. De meg borotvahabot is hasznalt a holgy :D

Egyebkent kiemelnem, hogy en szules elott borotvalkoztam. Na hat igy sikerult, en mar tukorrel se lattam semmit, akkora hasam volt 🤣

jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gat kornyeket*, igy akartam irni
jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!