Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egy nagyobb adag magzatviz...

Ha egy nagyobb adag magzatviz elfolyik akkormár érdemes elindulni a korházba akkor is ha nincs fájás?

Figyelt kérdés
vagy meg kell várni hogy fájások legyenek(Program csp)
jan. 25. 12:28
 1/10 A kérdező kommentje:
"programozott császár"
jan. 25. 12:29
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha elfolyik a magzatviz, akkor 2 órán belül a kórházban kell legyél. A fajasok jöhetnek több órával később is, sőt, ha nincsenek, beinditjak a szülést kB 24 óra múlva.
jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem érdemes, hanem kell!
jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm bár nekem program császár lesz csak félek hogy előbb indul be a szülés vagy a magzat viz elfolyik,nincs benne tapasztalatom :)
jan. 25. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Annyi időd lesz, hogy beérj és előkészítsenek. Meg akkor már jó helyen leszel. De persze, akkor mindenképp be kell menni. Szivárgásnál is ajánlott mielőbb. Jó egészséget! Boldog babázást!
jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
jan. 25. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem fél 9 este kor folyt el a víz. Felhívtam a dokit és mondta hogy csak nyugodtan. Nem kell kapkodni.

Kb rá fél órára már 3 -4perces fájásaim voltak úgy mentünk be. Még vért vettek ..... 23 kor vittek be a műtőben.

Pánikolni nem kell de ne akkor állj neki hajat mosni...😊

jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem :D köszönöm
jan. 25. 12:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kiírt időpont előtt elfolyt a magzatvíz. Hajnali fél 4-kor elfolyt, semmi fájásom nem volt, ezért adtak oxitocint, hogy érezze a baba, hogy meg fog születni. Alig lett valamicske kis fájásom és már toltak is be a műtőbe, 5:56-kor már kint volt a kisfiam.
jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem reggel 9-kor lett volna a program császár. És előtte éjjel elfolyt a magzatvíz, a dokim bejött hajnalban és megcsinálta hamarabb. Ha elfolyik a víz indulj be hamar!
jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!