Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egész napos émelygés, étvágyta...

Egész napos émelygés, étvágytalanság, haskeményedés jelentheti, hogy kezd nyílni a méhszàj?

Figyelt kérdés
Ma egész nap így vagyok. Meg olyan rossz a közérzetem. Mondjuk alapból frontérzékeny vagyok és most melegfront jön azt hiszem, de ez az émelygés meg rossz közérzet új nekem a terhesség alatt. Volt, aki hasonlóan érzett és azért mert nyílt a méhszàja? Hétfőn kell mennem a következő NST-re plusz vizsgálatra.
jan. 25. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért hívd fel az orvosodat!
jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hívtam, azt mondta, ha nem vérzek, nem folyik a magzatvíz, mozog a baba rendesen, akkor nincs ok bemenni a kórházba. Amúgy is 20 percre lakunk, bármi van, tudunk menni.
jan. 25. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mar nst-re jarsz, akkor 37 hetes elmultal. Ha nyilik is a mehszaj, mi baj lenne? :)

Max beindul a szules elobb-utobb, ahogy annak lennie is kell.

jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3!

Nálunk indokolt esetben (pl terhességi cukor, stb) 34.héten kezdődik az nst.

34hetesen meg azért még nem akar az ember lánya szülni. Nem feltétlen lehet ezt kijelenteni, hogy nem baj.



Kérdező!


Én kb 4 hétig voltam így, a 36.héttől. Kiírt napon szültem. Mikor bementem a kórházba, még totál zárt voltam.


2.nál meg úgy kinyílt a méhszáj, észre sem vettem.


Szóval ne stresszelj, ez még nemhiszem, hogy a méhszáj nyílást jelenti. De kizárva sincs.


Valóban, ha görcsölsz, vérzel, akkor kell bemenni.

jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!