Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1 hetesen, I.fokban érett...

40+1 hetesen, I.fokban érett lepény tényleg ekkora tragédia?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma voltam nst,mostmár minden nap mennem kell és sikerült egy óriási bunkó orvost kifognom.

Konkrétan mint egy ronggyal úgy beszélt mert I. Fokban érett a lepényem, és hogy magas a vérnyomásom, hozzáteszem 143/85 felé sose ment, szerintem még ez annyira nem kóros.

A súlyomba is belekötött, igaz nem hú de vékonyan kezdtem a terhességet (85kg) pont teherbe esés előtt fogytam 10kg eddig 7kg híztam, mégis ez volt a legnagyobb problémája,hogy túlsúlyos vagyok,illetve érett a lepényem.

Áramlásra küldtek uhra hozzá de konkrétan bőgve jöttem haza annyira belémtiport.

Hozzáteszem szültem már egy gyereket, vele 2-3 fokban volt érett a lepény a végén, sűrűbben jártam Nst de sose aláztak így meg mint ma ez a doki,illetve nem mondták,hogy ez gond..

Annyira beparáztatott, ígyis csupa ideg vagyok,hogy túlhordom a babóm, és félek nehogy baja legyen :(



febr. 8. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ilyenkor elonti a sz.r az agyam es visszabunkozok..de szerintem nem gond én 39het 3 nappal szultem de mar elotte 2es volt. De hát ez a normalis szerintem , érik az a lepeny, mindjart itt a szules. De ha megnyugtat menj el megint es kerd magad masik dokihoz.
febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 hetes vagyok I-II fokban érett a lepény, ez normális a terhesség előrahaladtával. Ez a harmadik terhességem, mindegyiknél így volt már ilyenkor. 36. hetes ultrahangon pedig már II-III fokban volt érett. Időre születtek a babák teljesen egészségesen.
febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
LOL, terminustúllépés esetén mégis milyen legyen az a lepény, ha nem valamilyen szinten érett? A méhlepény egy olyan szerv, aminek kb. 40 hét a szavatossági ideje, szóval 40+ hetesem tök természetes, ha nem olyan friss, mint egy babapopsi. Szerintem csak rajtad akarta levezetni életének minden nyomorát.
febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3-as volt és azt mondta az orvos, hogy terhességi kornak megfelelő. Az 1-esbe aztán tényleg nem gondolná az ember, hogy bele lehet kötni.


Sajnálom, hogy ekkora parasztot fogtál ki.

febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! :)
febr. 8. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, én eddig úgy tudtam, hogy az I. fok a lepény kiinduló állapota és ahhoz képest érik. De lehet, hogy én tévedek.
febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
40+0 az enyémet is úgy ki akarták szedni volna, mintha a terminus napjától magzatvíz helyett kénsavat termelne a szervezetem. Nem hagytam, de minden nap sírva mentem és jöttem nst-ről, borzasztó volt. 40+6 feladtam, és belementem az indításba másnap reggel. Egész nap sírtam, délután 4-kor elaludtam. 1 óra múlva fájásokra keltem, este 10-re kint volt a baba. :)
febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!