Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 napja 37-hez közeli,vagy...

3 napja 37-hez közeli,vagy 37,3-ig felmenő testhőmérséklet császár után normális?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt a császármetszésem és sajnos péntekig nem indult meg a tejtermelés. Pénteken viszont elkezdődött és 37,6-ig felment a hőm, a védőnő meg mondta, ha 38-ig felmenne, korhazba KELL menni. Tegnap és ma is nyomott vagyok (császár óta nem sokat aludtam, bababarát kórházban voltam, itthon meg csak a férjem van és ő dolgozik napközben, így minden rám marad, ő csak este tud segíteni) a hőm 36,5 és és 37,3 között mozog. Fejem a mellem , mert a babám nem tud szopni, de már egyre nagyobb mennyiségek vannak ,amiket fejni tudok. Hallottam, hogy a tejbelövelléskor lehet magasabb a testhőmérséklet, de nem tudom, hogy ez mennyire normális, ha napokig is eltart? Lázam persze nincs. Pénteken a doki nézte a sebem és manuális hüvelyi vizsgálat is volt, mindent rendben talált, tehát nem hinném, hogy fertőzés állna a háttérben, már a vérzésem is sokkal kevesebb és alig darabos. A sebem már egyre kevésbé fáj. Csütörtökön kell mennem varratszedésre. Volt más is így ezzel az emelkedett hőmérséklettel? Vagy ez normális ilyenkor?
febr. 11. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a babat tedd a melledre megfogja tanulni hogy kell szopni.

Az pedig csak testhő vsgy max höemelekedés de nem.láz..

Ha attól félsz tejlázadvan na azt tuti meg érzed..1000%

Hálistennek nem.az

febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyes, nagyon aranyos vagy, hogy megnyugtató választ írtál.

Sajnos az elejétől fogva próbálkozok a szoptatással ,de nem kitartó a baba és pár szívás után abbahagyja akármennyire éhes. A gyerekorvos azt mondta, sajnos a császáros babáknàl előfordulhat, hogy ügyetlenebbek , de akkor cumisüvegből kell neki odaadni a lefejt tejet, mert nem a mód, hanem a tej adása a fontos.

febr. 11. 21:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak hőemelkedés ne aggódj. Nekem is volt. Mellette nekem a torkom is begyulladt és köhögtem. Elkaptam a kórházba valamit. Ha lázad lesz akkor kell doki.
febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lázam , lekopogom nincs. Tegnapelőtt volt a csúcs 37,6. De ha fejem , akkor lejjebb megy. Csak nem tudom mennyi ideig normális ez az állapot.
febr. 11. 22:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem volt olyan korábban, hogy a fáradtságtól hőemelkedésed lett? Lehet, hogy nem is vetted észre, mert jobban tudtál pihenni. Én sokszor túlfigyelem magam, ezért magamról tudom, hogy ha tényleg kimerült vagyok (márpedig te most az vagy), hőemelkedésem lesz. Lehet, hogy csak ennyi.
febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38 tol laz, az alatt hoemelkedes, 37,5 -ig pedig normal testho.
febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ötös! De ,volt olyan még fiatalabb koromban. És hát valóban hétfő óta éjjelente kb 1,5-2 órákat tudok aludni. Először a fájdalom és a kényelmetlen kórházi ágy miatt, most meg a baba miatt. És nappal sem tudok aludni pár órát. Szóval lehet, hogy ez is közrejátszik, plusz itt a tejbelövellés is, és lehet a kettő együtt okozza az egészet. Na meg a stressz. Nehéz volt a kórházban, sokat csesztettek, én meg lelkis vagyok és most is össze szorul q gyomrom ha a baba sír.
febr. 11. 23:11
 8/14 A kérdező kommentje:
Hatos. Csak nem jó az ember közérzete és mivel nekem átlag 36,5 a hőm, így ezt már megérzem.
febr. 11. 23:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Ertem, csak arra irtam, hogy 37,5 alatt normal a testho, ergo nem laz, hogy gyulladast jelntsen. 38 folott ertendo, es akkor sem kell azert bepanikolni, gyakori.
febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es! Ja nem rosszból írtam neked a választ. Köszi amit írtál. Igen, tudom, hogy mikortól láz ,csak hát még sosem műtöttek és ez egy nagy hasi műtét és igazán fogalmam sincs, mikor kell aggódni, vagy mi a normális ilyenkor. De köszönöm a válaszod!!
febr. 11. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!