Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Történt olyan valakivel, hogy...

Történt olyan valakivel, hogy beindultak a fájások majd abba maradtak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap töltöttem a 40-ik hetet, este elkezdtem érezni alhasi fájdalmat, ami a derekamba sugárzott, mértem az időt és rendszertelenül 5-6-7percenként jöttek és 40-50 másodpercig tartottak, aztán éjfél körül rózsaszínes nyákos folyásom lett és erősödtek a fájások, végül bementünk a kórházba, ahol az nst végig mutatta az összehúzódásokat, cervix: 1110.

Az orvos úgy döntött, hogy menjek haza mert a méhszáj zárt és pihenjek mert valószínűleg másnap, azaz ma beindul.

Egész éjszaka nem tudtam aludni és most egy órája, mintha elvágták volna, nincs fájás.

A nyákdugó szerintem darabokban távozik, az orvosom most csinált nst-t és azon látszódtak a fájások viszont én nem éreztem.

Egész éjszaka és délelőtt 5-6-7 perces sávokban jöttek az összehúzódások.

Volt valakinek hasonló? Nem értem, hogy miért állt le a folyamat.😌



febr. 13. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Jóslók. Ez ilyen
febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez a 36.héttől tartott. 39+6-ra szültem.
febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülésemnél ez volt. 7-8 perces fájásokkal mentem be, amik elmúltak, ahogy beléptem a szülészet ajtaján. Nálam az elfolyt magzatvíz miatt egyértelmű volt, hogy szülök és nem is küldtek haza. Kb. 10 óra múlva újra kezdődtek.
febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt, beindult hajnalban, rendszeres és erős fájások 4 órán keresztül, zuhanyoztam is, nem múltak el, lassan már indultunk volna befelé a kórházba. Majd leültem a kanapéra, éreztem, hogy enyhül a fájdalom, majd negyed óra múlva mintha elvágták volna, vége lett az egésznek.

Aznap este indult be újra, pár órára rá meglett a baba.

febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt.

Nekem tegnap este 11-től kezdődtek és ma reggel 10-ig tartott kb, magzatvíz nem folyt el, napközben mintha elvágták volna és most újra indul valami, de csak ilyen 8-10 percenként.

5 órája távozott egyben a nyákdugó, hat kiváncsi leszek.😬

febr. 13. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon közel van már, könnyű szülést és boldog babázást kívánok!
febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!