Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Így sem engedik a császárt?

Így sem engedik a császárt?

Figyelt kérdés
10 éve szültem,császármetszéssel végződött. most két éve sima szülèsem volt,a doki erőltette terhesgondozáson,de a klinikán sem mondták,hogy dönthetek. ( itt azt olvasom ,hogy mást meg szülni nem engedtek császár után) én kiakadok ezen,mert én szerettem volna újból császárt. két éve 13 óràt vajúdtam ,indítás után rögtön rázkódott a testem,ahogy az elsőnél is.bármennyit ittam,olyan mintha egy pohár homokot ittam volna és torkomra is lement,utolsó óra kitolás (sikoltoztam) vágtak,varrtak,a végén elájultam. a vérnyomásom az elejétől 165 feletti volt gyógyszer után is. szülés után egy hónapig jegeltem,hónapig nem bírtam kakilni,inkontinencia,teljesen bepisilek néha,szülés olyan mintha egy recés fűrészt dugtak volna fel,fűrészeltek volna( sikoltoztam) és a gyógyulásom is olyan volt. egy évig fájdalmas volt a nemi élet,úgy érzem már sose leszek a régi ,a varrást örökre ki tudok tapintani,még egy szülés végleg tönretesz. soha nem lesz nemi élet,inkontinencia megmarad. vérnyomás elájulás nem elég indok? és a( korom 38 vagyok.)ha 10 éve császárom volt,de közben volt szülésem nem engedik a csæszárt? volt aki császárért erősködött és engették?
márc. 5. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
De akkor minek akarsz harmadikat?
márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Magánban kérhetsz császárt, államiban csak ha indokolt
márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Annyira nem mehetett tönkre az a szexuális élet, ha jön a harmadik🤔
márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Orvossal kell igazoltatnod, hogy egészségedre káros. Lehet ez ideggyógyász vagy más spéci szakterületes orvos pl nőgyógyász. Aztán a papírral kérheted,hogy császár legyen. Ha ez sem megy akkor marad a magán kórház.
márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Én is sok helyen olvasom,hogy császár után császár volt,viszont kérdező egyre inkább azon vannak,legalább is errefelé,hogy ha nem indokolt a császár,akkor mehet a vbac. Nálam olyan probléma lett az előző terhesség végén,ami sürgősségi császárral végződött. Megismétlődhet és ahogy olvasgattam sokaknál nem engedik végig vinni a következőt,hanem programcsászár. Na,ennek ellenére ahol én fogok szülni közölték,hogy amíg nincs gond nem avatkoznak bele,csak ha újra gond lesz,és ha nincs probléma,akkor rendes szülés lesz. Én mondjuk örültem ennek,mert szeretném megszülni,de megértelek,hogy te meg a császárt szeretnéd,azért az egy biztosabb pont,kiszámíthatóbb. Nőgyógyászod kérdezted már? Lehet van rá opció. Esetleg magánba nem jöhet szóba? Vagy ha még nem vagy kismama,így is bevállalod?
márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2021-ben volt császárom. 2023-ban született a második lányom, és én is szinte könyörögtem, hogy császár legyen ismét, de mivel orvosi indok nem volt nálam,ezért nemet mondtak. Oxit adtak, burkot repesztettek, majd látták, hogy zöld a magzatvíz, és feljebb tolták az oxit. Kivárták. Szerencsére egészséges lányom lett
márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2019-ben császárom volt, 2020-ban azt mondták semmi nem indokolja a császárt, úgyhogy természetesen kell szülnöm, illetve kellett volna de végül egyéb okok miatt az is császár lett. Most harmadjára már automatikusan császár.
márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5# Ugyan magyarázza már el valaki mi lepontozni való van az én személyes történetemben?Leírtam velem mi történik. Még a 3-ast is felpontoztam,pedig marhára nem hasznos. Szégyen... no mindegy, ezután mindenki válasza nálam automatikusan piros nálam.
márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Állami kórházban nincs kívánságműsor. Menj magánba, ott pénzért mindent lehet.
márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8! Egy valaki pontozott csak le. Nem tudom, miért. Múltkor volt egy kérdés, alatta mindenkit egy valaki pontozott le, szintén kilencvenvalahány százalékos... Sztem ez a hobbija.🤷‍♀️
márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!