Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megmaradt durva...

Szülés után megmaradt durva striàk ellen valami praktika?

Figyelt kérdés

Iszonyú nagy volt a hasam és a bőröm nem bírta. Az egész tiszta most már inkább barna striàs, de oldalt még lilák. 8 hete császároztak.

Sokáig fájt, meg ki volt száradva a hasam, mintha valami hámsérülés lett volna, nyilván az is volt mert a bőr szét repedt rajta. Már nem fáj, se elég csúnya. Majd tudom , kifehéredik, de addig valamivel érdemes kenni? A stria elleni krémem már nincs meg, az utolsó 2 hétben repedt szét a bőröm, így nem hittem hogy kelleni fog.

Ötlet?


márc. 20. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9! Életemben egy striàm nem volt pedig 36 vagyok. A terhesség alatt se a mellem, se a combom, fenekem nem lett olyan. Csak a hasam mert borzasztó nagy volt. És csak az utolsó 2 hétben kb alakultak ki. Genetika ide vagy oda.
márc. 20. 22:13
 12/14 A kérdező kommentje:
4! Nekem nem viszket és nem száraz, nagyon szépen dolgoztak a dokik.
márc. 20. 22:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

8-as vagyok.

Nem értem a rosszindulatú válaszod a kommentemre!

Én csak arra reagáltam hogy attól hogy nagy baba van a pocakban nem feltétlen jelenti azt hogy tele lesz az ember striával.

Ha szét akár repedni akkor azon semmilyen kenegetés nem segít!

Magas kollegén és víz fogyasztása talán némileg segít de az sem előzi meg mert a kötőszövetek rugalmasság múlik az egész.

márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt négy kiló feletti a babám de az utolsó héten totál szétrepedt a bőröm. Sírni tudtam volna.. amúgy bio oilt használom. Nem rossz, halványabb de nem tudom hogy az olajtól vagy azért mert lassan már egy éve volt a dolog.
márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!