Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babával 38.hetes...

Második babával 38.hetes terhes vagyok. Napok óta éjszaka órákon át vannak jósló fájásaim. Ritmikusan bekemenyedik elernyed a hasam, és fáj is. Elsőnel is sokat keményedtem de ilyen nem volt. Normális hogy masodjara gyakorabbiak és erősebbek ezek?

Figyelt kérdés
A baba is közben befordul és lement a buksija.

ápr. 6. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsőnél 1db jóslóm nem volt. Semmi. Be sem illeszkedett csak szülésnél.


Ezzel szemben a 2.al a 34.héttől brutál jóslóim voltak. 36hetesen elment a nyákdugó, beilleszkedett. 39+5re szültem meg.

ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És maga szülés gyorsabb volt ?

Nekem elsőre nagyon lassú volt fájás gyengeség sok oxitocinnal. Utobbitol viszont borzalmas fájásaim voltak. Úgyhogy most nem bánnám ha magától menne inkább és nem kéne 24 órát a szuloszoban töltenem.

ápr. 7. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első nekem is pokoli volt. Szintén oxi, brutál fájásokkal.

Másodiknál minden ment magától. Éjjel 2kor kezdtem otthon vajudni, 6 ra értünk a kórházba, 9:20kor már a kezemben fogtam.


1#

ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!