Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyakdugo milyen mennyiségű?...

Nyakdugo milyen mennyiségű? Honnan lehet tudni hogy csak az jön vagy jön e vele magzatvíz is ?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor hittem az előző terhességnél, hogy távozott a nyákdugó (jött színtelen kocsonyás valami). Igaziból véres, kocsonyás anyag. Nekem szülőszobán távozott a fájásokkal.
ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt egy nappal távozott. Rózsaszínes barnás dolog volt, nem is tudtam akkor hogy az már az csak így visszagondolva.
ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen egy vizsgálat elött távozott. Ahogy vetkőztem, "kicsúszott" valami. Először azt hittem folyás. De fura volt. Barnás-rózsaszínes. Mint a zselé kb. hüvelykujjnyi darab. Azonnal mutattam a dokinak, ő mondta, hogy a nyákdugó. Csak mosolygott, annyit mondott, hamarosan szülünk, ne stresszeljek.

Én addig a nyákdugóról nem is hallottam.


39+6-ra szültem végül, a magzatvíz csak a burokrepesztéskor távozott.

ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A magzatvíz az víz. Kicsit ilyen.. sikamlósabb, viszont állagra egyértelműen folyékony, míg a nyákdugó egy nyálkás-kocsonyás valami, zselé állagú.

Engem a magzatvíz mondjuk elöntött, nyákdugóval nem igazán találkoztam, feküdtem az ágyban, hallottam egy pukkanást, felálltam, és folyt is, úgy, mintha pisilnék, csak nyilván nem onnan jött..

ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyakdugom megy el zselés rózsaszínű cucc először egy nagyobb aztán több kisebb részben de aztán most meg folyt valami sikamlós sokkal folyékonyabb halvány sárgás dolog és nem tudom hogy ez már víz vagy meg ez is a dugó.
ápr. 19. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha halványsárga, akkor az inkább hüvelyváladék.

A magzatvíznek nincs semmi színe, ténylegesen olyan, mint a víz.

Viszont ha aggódsz, akkor inkább menj be a kórházba, hogy megvizsgáljanak.

ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bementem végül és azt mondták ez nem magzatvíz de hogy akkor mi azt nemtudom. Néha rózsaszín néha átlátszó totálisan folyékony kis mennyiségben fájásoknál.
ápr. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!