Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehetne hogy program...

123466 kérdése:

Hogy lehetne hogy program csaszarom legyen?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok. Van már egy 3 éves kislányom és ő vele császároztak túlhordás miatt meg hogy 4 es fel kilónak mérték de valójában 3620 született. Nem szeretném megpróbálni a sima szülést rettegek tőle. Sajnos nincs orvosom sztkba járok terhesgondozasra. Dr várkonyi péterhez. Nem merek tőle semmit kérdezni mer nagyon bunkó velem. Nem tudom h intézzem el a program csaszart. Flór ferencbe fogok szülni. Ahol nagyon partoljak a vbac szulest
ápr. 24. 07:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Hát, márpedig a kényelmet meg kell fizetni. De a kényelem mellett mindig vannak szakmai indokok is.


A rágalmazásokkal meg csak óvatosan.


Egyébként ennyi erővel elmehetnél pszichológushoz is, hogy feldolgozd a félelmeidet, illetve kapj egy papírt arról, hogy tényleg van valamilyen trauma.

ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

1. Az előző szülésednek nem sok köze lesz a másodikhoz.

2. Ha bunkó az orvosod, keress másikat

3. Egy anyának talpraesettnek, határozottnak kell lennie különben eltapossák, mint a csikket, tanulj meg kiállni magadért. Önismeret, pszichologia.

4. Más is szült hüvelyi úton, ezt a félelmet le lehet küzdeni ha igazán akarod. Keress olyan szakembert, védőnőt, anyukabarátot aki támogat, akiben megbízol és megnyugtat.

ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Miután az első szülésed is császáros volt, úgy azt gondolom, nyugodtan kérdezz rá az orvosodnál, ebben az esetben teljesen valid a kérdésed, nincs miért bunkóznia ezen, inkább az a ritkább még, hogy valaki egy császár után természetesen szüljön. Kb. minden ismerősömnek programozott volt hasonló helyzetben.


Amúgy meg annyira ne félj a természetestől se, én a műtéttől féltem jobban. Kibírható a hüvelyi szülés is, én pl. rosszabbra számítottam.

ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És hogyan kérdezzek rá?vagy h hozzám ezt föl?
ápr. 24. 08:25
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

4, Mikor mész hozzá legközelebb? Majd elmegyek veled, megkérdezem neked. ...de te kopogtatsz be 😂😂

Ne már, ha saját magadat sem tudod képviselni, rég rossz.

Úgy kérdezd meg, hogy mivel az első császáros volt és félsz a komplikacióktól, a másodiknál is császárt szeretnél, mi ennek a módja? Pl?

ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Magánklinika a legbiztosabb, és legálisabb formája.
ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ez sajnos nem választható. Ha biztosra akarsz menni, akkor magánkórház.
ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb így kérdezz rá. " Dr. Úr! Azt szeretném kérdezni, hogy ha az előző gyermekkel császároztak, mi a véleménye most is az lesz vagy van esély a hüvelyi szülésre? Mi a protokoll ezzel kapcsolatban?"

Szívesen.

ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Jesszus, mi lesz ha a gyerekedért kell majd kiállni?! Egy kérdést nem tudsz feltenni egy orvosnak! Borzalmas nyomi anyukák vannak!

Ha császárt akarsz menj magankórházba, fizess ki 1,5 milliót és az lesz amit te akarsz. Amúgy nem kívánságműsor. De gondolom ha magánorvosra nincs pénzed, inkább jársz egy bunkóhoz akkor nem fér bele.

ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Feltettem szerintem egy tok normális kérdést!! Nem is értem miért kell bele állni mindenbe. És szerintem egyatalan nincs jogod megkérdőjelezni h ki e fogok állni a gyermekeimert. Mert hidd bárki megbántana őket 1 szóval is nem állnak jót magamért! Még nyomi... uramisten mennyi beképzelt minden tudó emberek vannak istenem.
ápr. 24. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!