Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » "X" megyébe lakok DE "Y"...

"X" megyébe lakok DE "Y" megyébe járok terhesgondozásra és a genetikai vizsgálatokat is ugyan azon a magán klinikán csináltattam. Lehet?

Figyelt kérdés

Szülést is "Y" kórházba szeretném végig csinálni, de mivel körzetileg nem oda tartozom lehet ebből probléma?

Vagy ilyenkor kérvényeznem kell hogy oda mehessek vagy hogy zajlik ez?

A szülész-nőgyógyászom is abba kórházba dolgozik, mindeképp megfogom majd kérdezni hogy van ez pontosan, de addig szeretnék kicsit tájékozódni ha valaki ebbe tudna segíteni hálás lennék!!


máj. 16. 17:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
?? Ha magánklinika akkor tök mindegy...ha nem az, akkor nem szülhetsz ott, csak befogadói nyilatkozattal, de akkor sem a dokidnàl. Ilyen már nincs. De nem tudom értelmezni, hogy azt írod nem oda tartozol , fent meg h magánklinika...
máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Szülni csak a területi kórházban lehet, az aznapi ügyeletes orvossal, mindegy hova jársz terhes gondozásra.
máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Szabad kórház választás van.Senkit nem küldenek el pl 200km-el arébb mert épp nyaral de nem oda tartozik.
máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
3as, én ismerek olyat akit 5 perces fájással átvittek mentővel a körzetes kórházába. Mióta családbarát kormányunk elintézte hogy kevés egészségügyi dolgozó legyen, befogadó nyilatkozatot se osztogatnak
máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Én azt írtam le ahogy én ismerem.Barátnőm nemrég szült olyan kórházba ahova nem tartozik,befogadó nyilatkozat nélkül.Ettől függetlenül én elfogadom ha az ország másik felén máshogy van.☺️
máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
3# ne rugaszkodjunk el ennyire ....nem erről van szó a kérdésben. Egyébként meg minden órás kismama ne nyaralgasson 200km-re a lakóhelyètől. Valahol érthető, hogy így van, szép lenne ha mindenki gondolna egyet, hogy neki itt vagy ott tetszik jobban...
máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

És ez a befogadó nyilatkozatot hogy kell megcsináltatni?

Megye határon lakok. autóval 15 perc a kórház ahova menni szeretnék.

Ahova tartozom az kb 1 órás út és még a városon belül is nehéz és lassú a közlekedés meg csak rém történeteket lehet hallani arról a kórházról féleknoda menni.

máj. 16. 17:59
 8/24 anonim ***** válasza:
#6 Benne vagyok egy debreceni csoportba,látom hogy hányan jönnek debrecenbe az utolsó hónapban mert itt szeretnének szülni.
máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

[link]


#8 csak hogy ne nézzetek teljesen hülyének.

máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9# nyilván el lehet intézni, mint ahogy szinte mindent. Be is jelentkezhet valakihez ideiglenes lakcímmel, illetve lakhat albérletben az utolsó hetekben. Kérdés , hogy megéri e.
máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!