Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A gyerekek születése után a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek születése után a házasságban valóban megszünik a szex?

Figyelt kérdés
máj. 21. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Kinek hogy. Nekünk nem szűnt meg, de hozzáteszem, jó alvó babánk van, nem folyton síró, alig alvó, ami szerintem sokat számít :D így van időnk egymásra, már 7 hónapos nem tűnik úgy, hogy el szeretne "romlani" a kis lurkó :D szóval szerintem valakinél ennek az ellenkezője lehet gond, ha a gyerek mellett tényleg alig jut idő, energia egymásra. És van a 3., aki kifogásnak használja a gyereket szerintem, ha már nincs kedve szexelni. Ez lutri, melyikek lesztek.
máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Persze és a második, harmadik gyereket már a Szentlélek hozza össze szeplőtelenül.
máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

mind a 2 gyerek születése utáni első évben ritkább volt.

Viszont most 2 éves a kicsi, jobb, változatosabb és gyakoribb a szex mint a gyerekek elött.

máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem megszűnik, csak csökken.
máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Csökken, ahogy a #4 írja, de az is csak időszakosan. Amíg a gyerek nonstop otthon van, nem alszik, nincs idő mellette semmire, még egy hajmosás is luxusnak érződik, addig érthető talán, hogy ritkább a szex is. De amikor már nagyobb, kiszámíthatóan alszik éjszaka, nem csüng a nap minden percében rajtad, akkor onnantól már kifogás csak a gyerek.
máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%

Jelentosen csokkent az elso egy evben. De a mi fiunk konkretan alig aludt, igy, hogy elni sincs kedved, mert csak vegetalsz, nem tudsz a szexre gondolni.

En legalabbis, nyilvan bocsi, masok neveben nem beszelhetek :D

De aztan rendezodott ez is, visszatertunk a regi szokasainkhoz idovel 😅

máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
58%
Az se mindegy apuci mennyire veszi ki a részét és anyunak is jut-e alvás😄 vagy egy kis én idő egy nőnek szerintem akkor egész más kell ahhoz hogy szexhez legyen kedve, mint amúgy.
máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a férjem sokkal kevesebb szexet igényel,mióta gyerekünk van.

Az én libidóm nem csökkent,úgyhogy néha megoldom egyedül.

máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Hú, nekünk pont az első év volt aktívabb, amíg a hormonjaim helyre nem rázódtak. Kivártuk a 6 hetet, de én konkrétan a falat kapartam mindháromszor. Most már ovi-suli van, dolgozom, tanulok, sokkal fáradtabb vagyok én is és a férjem is, így most ritkább.
máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
68%
Hullámokban változik,majd jó esetben visszatér a régi kerékvágásba.Az első időszakban mi brutál fáradtak voltunk,éjszaka sem aludt a baba,stb.Majd jött egy nyugisabb időszak,mikor legalább az esti alvás már stabil volt,és ha este 9 felé beájult a csemete, akkor volt időnk egymásra, illetve a déli hosszabb alvás is segített,bár a párom ugye dolgozott,tehát ez csak hétvégén volt releváns.Majd jött a totyogós 2 éves kor,mikor délben már nem alszik a gyerek(nálunk egyik sem aludt innentől),este meg közelharc van,hogy fürödjünk már,aludjunk már,visszamentem dolgozni is,hulla voltam,de nem csak én, akkor megint minimalizálódott.Mióta iskolás a legkisebb is, konkrétan szerintem több van,mint előtte volt.Picit önallóbbak,lehet velük érrelmesen beszélni,tudják,hogy mikor kell menni fürdeni,aludni,nincs hiszti belőle,stb.Napközben meg ugye mindenkinek van dolga,suli, edzés,stb,ami kiszámítható,így ott is lehet lopott időt szerezni.
máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!