Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szült anyukák!...

Nacebee kérdése:

Császárral szült anyukák! Nektek meddig volt kellemetlen a belső varat?

Figyelt kérdés
egyáltalán normális h a külső varatt körül nagyon érzékeny és kemény?
2010. nov. 3. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem éreztem a belső varratot egyáltalán! A külsőm sem kemény, egy vèkony csík, ami eleinte piros bolt, majd kifehéredett!

Ha fáj, ronda, menj visdza mutasd meg a dokinak!

2010. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belsőt én sem éreztem viszont a tapintás:kemény és persze érzéketlen!nekem csúnya maradt az egyik része vastagon piros a másik szép vékony csík!
2010. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
olyan mintha belülről nyomna kifelé a belső varat.néha nagyon beleszúr.a külső az szép csak a keményedés zavar
2010. nov. 3. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok Szerintem azt akkor dokinak kéne megmutatni, vagyis elmondani!a keményedés szerintem nem baj..vagyis nekem is olyan volt egy db-ig!Mikor szültél?
2010. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
két hete volt a császár de ez a belső varratos érzés 3-4 napja van.nem akarok egyből dokihoz futni mert elég messze van.
2010. nov. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!