Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki túlhordta a babaáját...

Aki túlhordta a babaáját szintén kiborúlt?

Figyelt kérdés

November 2-re keddre vagyok kiírva második babámmal de sajnos semmi jele szinte hogy jönni akarna.

Már a szervezetem sem bírja. 100/60 a vérnyomásom vashiányos és vitaminhiányos vagyok már érzésem szerint már csak pillegek. Szeretném de nem tudom két éves kisfiamat úgy ellátni ahogy szeretném. Már fáj mindenhol. Éhes vagyok de nem tudok rendesen enni.Nagy Wc-re menni sem tudok, vagy csak nagyon nehezen fáradt vagyok és már kezd eluralkodni rajtam a szüléstől a félelem.

Pedig tudom hogy nem lehet elkerűlni a fájdalmat sem............már kivagyok.

Hétfőn pedig ha semmi nem történik addig.....befektetnek.

Holott utálom a kórházat.



Kérlek segítsetek......legalább lelkileg.........


2010. nov. 5. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

ha befektetnek az már legalább azt jelenti, hogy napokon belül megszületik a babád:)

én is nagyon türelmetlen vagyok, habár ez számodra nem vigasz és én még csak 38+3-on vagyok...:S


első babád mikorra érkezett? Vigasztaljon a tudat, hogy legalább addig van egy kis "pihi":)))

nekem 15 hónapos baba mellé érkezik...

2010. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jaj, szegénykém, kitartás, és ne félj, sokkal sokkal könnyebb lesz a 2. szülés, hidd el

a bába koktélról hallottál már?

2010. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!



Mára már nagyon kiborúltam,sajnos már a bőgés is utolért.

Első babám napra pontosan a kiíráskor jött.

Nem is értem most mi lehet......

Bábakoktél?

Utánna nézek......bár mondom...már enni sem tudok.

2010. nov. 5. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:

én egy hetet húztam rá, másfél évessel itthon. bábakoktél: ricinus olaj, barack pálesz és barack lekvár. A mennyiségeknek nézz utána, már nem emlékszem.

Beindítja a méhösszehúzódásokat, ha elég érett a méh a szüléshez. Ha nem érett a méh, akkor max. hasmenést okoz.

2010. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én csak 4 nappal hordtam túl, de nem idegeskedtem miatta, tudtam, hogy akkor fog jönni, amikor jönnie kell. Ha a te babád odabent mégis jobban érzi magát, akkor kapsz orvosi segítséget, hogy a világra jöjjön. A fájdalmat pedig igenis el lehet kerülni! Az elsőt mindenféle fájdalomcsillapító nélkül szültem, na az fájt. A másodiknál kértem EDA-t, csak ajánlani tudom mindenkinek! Hihetetlen élménnyé tette a szülést és nem fájt semmi!!!!
2010. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia


én 9 nappal hordtam túl a kislányomat. már én is ki voltam a végén teljesen,ráadásul a 39. héttől rettentően savas voltam.aludtam és úgy ébredtem hogy hirtelen köhögtem és majdnem megfulladtam.aludni nem bírtam.már nekem sem volt jó sehogy.fáradt is voltam a sok nst-re mászkálástól,fájt ott lent a magzatvíz vizsgálattól.miden nap könyörögtem hogy ugyan már bújjon ki ez a kis drága.de nem akart.a szüléstől egy percig sem féltem.a végén meg kifejezetten vártam már.nekem is mondták 1 hét után (szerdán) hogy ha péntekig nem történik semmi péntek reggel menjek a kórházba és be kell feküdnöm.nagyon nem akartam..előtte való este ott sírtam a férjemnek hogy már nem bírom,meg hogy mért nem akar kibújni a kislányunk,meg hogy nek akarok befeküdni.ja és rákészítettek hogy 3-4 nap mire meg lesz még indítással is mert kedvezőtlen a méhszáj állapota.teljesen elkenődtem.ehhez képest péntek reggel 8 kor ott voltam a korházban11 kor kaptam egy tágító ballont amitől kb 2 ig olyan 6 perces fájásokkal ücsörögtem a folyóson és beszélgettem utána 2-4 ig kb 3 percesekkel(mellesleg senki nem hitte el mert annyira nem látszott rajtam hogy fájásaim vannak :D) 4 kor kiesett a ballon szoltam a szülész csajnak mondta hogy mindjárt hív egy dokit. doki jött is fél 6 kor aki közölte hogy 4 ujjnyira nyitva vagyok úgyhogy mehetünk is szülni.én annyira boldog voltam hogy még el is bőgtem magam.háromnegyed 6kor mentem a szülőszobába ott még ráerősítettek a fájásokra és 20:41 kor meg lett a lányom.szóval ahhoz képest hogy 3-4 napra készítettek még az nap le is zajlott:D és nagyon jó szülés volt. még varrás közben kérdeztem a férjem hogy mikor jön a következő :D

hát bocsika hogy ilyen hosszúra sikeredett.a lényeg hogy türelem már nem sokára meg lesz a te babád is. a fájdalomtól meg ne félj.nekem elsö baba de én olyan iszonyatos fájdalomra készültem fel hogy azt el sem tudom mondani.és jól tettem mert abszolút nem fájt annyira mint gondoltam.jobban jártam mintha felkészültem volna valami enyhe szülésre és úgy járok hogy iszonyatosan fáj.szóval kitartás. :D

és írd meg ha megszületik a babád léccike :D

2010. nov. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezd el masszírozni/dörzsölni a mellbimbód egy percig aztán szünet,aztán megint egy percig.Épp tegnap olvastam a kismama magazinban a szüléstörténetek között.Hátha beindul neked is.Írd meg majd mi lett.Kitartás:)
2010. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, jaj én nagyon megértelek.

Első babámat 39+3.hétre szültem. Úgy készültem, hogy a második is kb a 39.héten fog megszületni. Erre semmi.

40+6.hétre született meg. Azt hittem, meghalok abban a két hétben. Tiszta dili voltam, állandóan sírtam, hogy mikor szülök már. Zárt méhszáj, semmi fájás, semmi keményedés, semmit nem éreztem. Végül 40+4 hetesen megbeszéltük a dokival, hogy amint egy kicsit is kinyílik a méhszáj, elindítja a szülést (burokrepesztés+oxitocinnal). 40+6 hetesen délben voltam nála, 1 ujjnyira nyitva voltam, megbeszéltük, hogy másnap reggel találkozunk és szülünk. Erre úgy megijedt a babám, hogy még aznap este saját magától megszületett :)

Amúgy mindent kipróbáltam: szex, forró fürdő, cipekedés, lépcsőzés, gyömbért rágtam, tonikot ittam...

Kitartás, beszélj a babáddal, hogy szülessen meg :) :)

2010. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egy kis lépcsőzés, sok séta elég sokat segíthet.. de csak a korházhoz közel!
2010. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia:)Egyben vagy még?Vagy már megvan a baba?
2010. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!