Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a menstruáció ha...

Szülés után a menstruáció ha megjön már rendszeres lesz?

Figyelt kérdés
Szülés után 6 hónap múlva megjött a menstruációm.1 hétig tartott.Gondoltam ez most már rendszeres lesz,de azóta eltelt 45 nap és nem jött meg.Ez normális?Nem hiszem,hogy terhes lennék,mert védekezünk.
2010. nov. 7. 18:53
 1/6 kisnita ***** válasza:
Elvileg nem normális, legalábbis én mindenhol azt olvastam, hogy nem az mert nekem is így volt. Elmentem orvoshoz és azt mondta, hogy normális és hogy mindenkinél máshogy van. Nekem úgy volt hogy szülés után 5 hónappal meg jött utána következő hónapban kimaradt és egy jó fél évig 2 havonta jött meg. Utána állt be. Most már rendesen meg jön minden hónapban. Én azt hittem, hogy terhes vagyok mikor nem jött meg én a magzatmozgásokat is éreztem, de csak beképzeltem magamnak mert negatívat teszteltem meg az orvos is mondta, hogy nem vagyok terhes. Úgyhogy szerintem normális. De menj el orvoshoz, hogy megnyugodj én is csak úgy nyugodtam meg.
2010. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első 5,5 hónap után jött meg és csak barnázás volt 3-4 hétig, utána 2 hónap múlva megint megjött, de csak nagyon kevés volt és az is 3 hétig tartott, most kb. a második első napjához képest 28 napra jött meg, rendes volt és 5 napig tartott (tehát egy hét kihagyással mensiztem, tök jó volt:)Remélem most már rendszeres lesz:)
2010. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 4 hónap múlva jött meg, és még eltelt 1 év mire minden visszaállt a régi kerékvágásba, addig olyan volt, mint az estimese: hol volt, hol nem. A doki azt mondta, hogy semmi gond, a hormonoknak idő kell mire helyre rendeződnek!
2010. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor nekem szülés után megjött az első, utána 1 hónap teljesen kimaradt, vagyis kb 58 nap múlva jött a következő. Azóta nagyjából beállt.
2010. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után 7 héttel jött meg,utána pedig napra pontosan 26 napra csakúgy mint előtte.Egyszer késett 4 napot,de utána is 26 napra jött meg.Mondjuk nekem minimális tejem volt és 4hónap után már egyáltalán nem.
2010. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 8. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!