Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes vagyok, a dokim azt...

34 hetes vagyok, a dokim azt mondta hogy pihenjek, mert már elindult a méhszáj kinyílása, és hogy szedjem a magnéziumot és pihenjek, hogy még legalább két hetet bent legyen. Mennyi idővel indul meg általában a méhszáj kinyílása szülés előtt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem az első gyermekemnél szülés előtt pár órával nyilt ki.Most ismét babát várok és a 39. hetet töltöttem be de már a méhszáj nyitva van.

Tényleg pihenj mert a baba még fejlődik ilyenkor, és a betöltött 37. hét után már nem lehet gond.Legalábbis az én védőnőm ezt mondta.

További jó babavárást!

2009. jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg PIHENJ!!! Nekem az első babámmal március 15-én már nyílt a méhszáj, pedig csak május 25-re voltam kiírva! Szigorú pihenést "írtak" fel nekem is!

Csak az utsó pár napban voltam aktív! De így is kitudtam húzni május 28-ig!


Pihenj! Minden jót!


üdv.: 19 hetes kismami

2009. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nyitva volt, a 16-ik héttől, szedtem a magnéziumot, de ugyanúgy csináltam mindent mint előtte, és még így is ráhúztam egy hetet, de akkor is úgy kellett megindítani.Persze ez függ attól is, hogy mennyire vagy nyitva, én egy újjnyira voltam.
2009. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 30-31 hetesen kezdett nyilni a méhszájam, onnantól kezdve szigorú fekvés volt, kihúztuk a 39. hét végéig.

Pihenj és feküdj nagyon sokat és nem lesz semmi baj!

6 hós kisfiú anyuja

2009. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!