Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire biztonságos a szex...

Mennyire biztonságos a szex szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha soha-soha nem telt el 3 óránál több két szoptatás között, akkor nyújt csak védelmet. Egyébként az első 10 hét biztonságos, ebből 6 hét a gyermekágy...
2010. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3 óránkénti szoptatás sem véd a terhességtől, nem is értem ezt miért gondolják még sokan!

Én 3 óránként szoptattam, amikor rendesen beállt a ciklusom, peterérésem is volt.

2010. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves 2.!

Éjjel-nappal a szoptatások kezdetétől (nem az egyik végétől és a másik elejétől!) nem telhet el több, egyszer sem, soha!


Szerintem Neked is becsúszhatott egy 3,5 órás szünet vagy ilyesmi...


Egyébként én mindkét babám után figyeltem, az első babám 6 hetsen aludt egyben 6 órát, rá két hétre pontosan megjött, de még két cikluson át nem volt peteérés, csak vérzés, a második babám amikor először aludt 7 órát egyben, ahhoz pontosan két hétre megjött. Ekkor volt 3 hónapos, de 12 hónapos koráig nem volt peteérésem. Őt igény szerint szoptattam, az elsőt nem.


És minél korábban megjön, annál valószínűbb, hogy nincs előtte peterés.

2010. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem biztos hogy nem volt peteérésem a szoptatás alatt (10 hónap), de ettől még védekeztünk.
2010. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen biztonságos, ha még védekezel mellette :-)

Vannak egy páran, akik biztonságosnak hitték a környezetemben, és bizony jött is a kistesó egy éven belül.

2010. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semennyire sem biztonságos! Van olyan barátnőm..ismerős csaj aki így esett teherbe a kis tesóval.És nem több hónap múlva! A barátnőm kislánya 2 és fél hónapos volt,szoptatott,és úgy vette észre a barátnőm hogy valami prücök van,hogy a gyerek nem fogadta el a tejét.Émelygett is..ez az. Csinált tesztet.Puff. Ott a tesó.

Az ismerős csajszinak 3 hónapos volt a lánya.Szintén jött a kis öcsi.Nem lehet 100%-ra venni ezeket a dolgokat.Mi mind a két szülésem után egy percre sem hagytuk ki a védekezést.

2010. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!