Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2012 februárjában Székesfehérv...

2012 februárjában Székesfehérváron szűlő Kismamák vannak itt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 21:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2011 !!! bocsánat elütöttem:-)
2010. nov. 27. 21:44
 2/14 anonim ***** válasza:
:D Egy pillanatra ledöbbentem.
2010. nov. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Inkább január vége, azt hiszem. Bár február 1-re vagyok kiírva, de egy héttel nagyobb a fiam.

Te mikorra vagy kiírva?

2010. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Február 9-re.

Nálam inkább később fog jönni,mert az első is késett 2 hetet.

Hogy vagy?Ki a dokid?

2010. nov. 28. 20:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Aránylag jól vagyok, már amennyire egy virgonc kétéves mellett jól lehet lenni. :) Kicsit többet kellene pihenni.

A derekam, csípőm kezdett el fájni eddig, meg reggelre borzasztóan bedagadnak a kezeim.

Te hogy vagy?

Nem fogadtam dokit, mert a lányomnál fogadtam Pesten, és nem mondanám, hogy sokra mentem vele. Gondolkodtunk rajta sokat, és úgy döntöttünk, hogy azt a pénzt inkább a gyerekekre költjük.

Nekem valószínűleg előbb jön a fiam, mert egy héttel nagyobb, de akárhogy is nézem, sokkal nagyobb, mint a nővére volt (kislányom még két évesen is csak 10,5 kg). A hasam is. A cipő bekötésével, meg a borotválkozással is vannak kisebb nehézségeim. Azért tükörből egész' jól megy. :D

Te kit fogadtál meg? Szülésznőd is lesz?

Kicsit félek, én nem nagyon ismerem a fehérvári kórházat, de körzetileg Szfvárhoz tartozunk, szóval nincs mit tenni.

Az előző gyerekedet is ott szülted?

2010. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én feb. 7-re vagyok kiírva, nekem is legalább egy héttel nagyobb a babóm. De ez nem jelent semmit. Kisfiam is nagy volt, mégis kihúzta a végsőkig és 40+3-ra született 4230g-mal. Nekem van fogadott orvosom Dr. Deák Csaba, kiváncsi leszek, hogy milyen lesz. Előző szülésem Dr.Bata Barnabásnál volt. Őróla nekem csak pozitív véleményem van, csak sajnos már Siófokon szül. Neked van fogadott orvosod?
2010. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én 2011 márc. 8-ra vagyok kiírva, de mondtak már febr.22 is.

Hát kíváncsi leszek a tényleges napra.(kislány lesz):)

2010. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Február 4-re vagyok kiírva,de szerintem már januárban babázunk. Második gyerkőc lesz,7 év különbséggel. Már régen befordult,és szerintem egy ép szervem nem maradt a közelében :)

Van fogadott orvosom,de nagyon félek a szüléstől. Remélhetőleg sima ügy lesz,mint az első! Már nemsokára babázhatunk :)

2010. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én február 27-re vagyok kiírva, de szerintem nálunk is előbb meglesz a második kismanó., bár lehet csak beképzelem, de tegnap óta minden bajom van, a hüvelyem szúrkál, a derekam fáj, és a manó kiakar ugrani a helyéről, pedig eddig sem volt lusta. Tar doktorhoz járok, fogadott orvosom most sem lesz, remélem megint rendesek lesznek. :-) Kitartás.
2011. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2010-11-28 12:56 újra.


Sziasztok!

Én január 22-én megszültem, császárral, mert komplikációink voltak. Nem volt orvosom, de az idősebb Orosz doktor és a Kalamász doktornő műtöttek, és nagyon-nagyon elégedett vagyok.

Ti hogy vagytok?

2011. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!