Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány napig tartott az első...

Hány napig tartott az első menstruációtok szülés után?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult a menzeszetek? Én lassan elkezdek aggódni, mert ma van 10. napja, hogy megvan. Először úgy tűnt, hogy elmúlik, aztán megint erősebbé vált. Mégis meddig normális ez? Mikor kell orvoshoz fordulnom ezzel? Még jó, hogy szedem a vasat...
2010. dec. 2. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális, hogy először össze-vissza van.


Mikor szültél egyébként?

Mert minél közelebb van hozzá az első menstruáció, annál valószínűbb, hogy még "szórakozik".

2010. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Júniusban szültem. Kb. 8 hétig tartott a gyermekágyi időszak, és most jött meg a mensim.
2010. dec. 2. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem baj. Ez normális. Arra is számíthatsz, hogy nem lesz rögtön szabályos. Az elején lehetnek 40 nap körüliek is a ciklusok.

Főleg, ha szoptatsz.

2010. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben szültem és 2 hete jött meg először és 2 napig tartott!De még csak nem is fájt semmim.
2010. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hihetetlen,nekem 3 éves volt a fiam mikor elöször megjött,akkor persze ömlött.igaz addig szoptattam is.es ezert nem jött meg nekem állitolag
2010. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem először két napig volt meg, de egy teljes napig hánytam. De viszont össze vissza jön meg. 7 hónapos a picur és kétszer volt eddig meg. Hívd fel a nőgyógyászt és kérdezd meg tőle, főleg ha elég erős a vérzés. Úgy tudom tudnak adni egy tabit, amitől elmúlik.
2010. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem először kerek 3 hétig tartott. Nyugi!
2010. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Titeket olvasva akkor én nagyon szerencsés vagyok... Nekem 3 hónappal szülés után jött meg és 4 napig azóta is 1-2 nap eltéréssel ugyanakkor jön meg és nagyon kevés:) De akkor én szerencsés vagyok ezek szerint. Amúgx ténxleg normális, h ha az elején össze-vissza van meg.
2010. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!