Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 7 hete szultem. Most barnazgat...

7 hete szultem. Most barnazgatok, pedig a 6 hetes kontrollon mindent rendben talalt a dokim. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Csaszaros vagyok,es mondjuk eleg megterhelo nagy sulyu babam cipelese,en erre tippelek,a megeroltetesre.Vagy meg mitol lehet?
2010. dec. 3. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Max úgy tudnám elképzelni hogy bezavar a súly hogy egy tizkilós babát kell egésznap cipelni.


De biztos nem igy van... Kérdezz rá az orvosnál. Ha nem tud jobbat megvizsgál. Nem lehet hogy meg fog jönni a vérzésed és annak az előjele???

2010. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem is így volt, hogy még a 6 hét után is vérezgettem, össze-vissza. Azt mondta a dokim, hogy ez normális.

2010. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nacebee ***** válasza:

normális mert nekem azt is mondta a dokim,h még sokáig érezhetek kisebb görcsöket mivel húzódik össze a méhem és ennek lehet még végterméke.

6 hete szült császáros anyuka

2010. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem Carmen,mert a 6 het alatt megjott a menstruaciom,ugyhogy ez most biztosan nem az.Koszonom a valaszokat.

...ja es nem kell ahhoz 10 kilos baba,hogy megerezze az ember hata,karja,dereka,hasa...:)

2010. dec. 3. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Lassan 10 hete császároztak,de még nem volt olyan hét hogy ne folyt volna belőlem valami.A kontrollon a doki mindent rendben talált,de jövő héten szerintem visszamegyek mert már nagyon megy az agyamra.Én is sokat cipekedek.
2010. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat igen,a fizikai munka,az emelgetesek,a haztartas...es meg sorolhatnam.Nem konnyu,es biztosan egyikunknek sem hasznal,de amit muszaly azt meg kell csinalni,ugyebar,foleg ha meg segitseg sincs :(.

Minden esetre koszonom a valaszokat!

2010. dec. 3. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:

8 hete volt császárom, és még mindig van, hogy vérezgetek. Egyszer piros, egyszer barna, egyszer semmi. Dokinál én is voltam, és azt mondta, hogy ez még belefér...

De csak vége lesz már egyszer, mert már nagyon unom...

2010. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!