Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes vagyok, ha nem indul...

40 hetes vagyok, ha nem indul be a szűlés, akkor jövöhéten meginditják. Azt mondták, hogy 4200 gramm most a baba. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
Van aki 4200 grammal szült kislányt?Nekem soknak tünnik ez a súly,lányhoz képest.
2011. jan. 4. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan még csak 38 hetes vagyok, de fórumozok és több kismamának is hasonló súllyal született babája. De volt olyan is, akinek csak mondták, hogy ekkora lesz, de kisebb volt.

Ne izgulj, bent maradni nem fog! (: Minden rendben lesz!

Sok sikert!

2011. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is bőven 4 kilón felüli kislányt szült. Természetes, komplikáció nélküli szülés volt.
2011. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányt csak 4 kióval, de fiút 4,4 kilóval szültem.

Fiam ráhúzott 6 napot, a lányom semennyit.

Mind a kettőt indították,

2011. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én pont két hete szültem. Túl voltam a 40. héten 3 nappal, indították a szülést egy burokrepesztéssel. 2,5 óra alatt lett meg a lányom, és engem is meglepett, de 4,4 kg és 58 centis lett a bébim. Kisebbre saccolták, én is kisebbre számítottam, de egészséges és gyönyörű. A legjobbakat kívánom Nektek!
2011. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A családomban a lányok mind nagyobb súllyal születtek, mint a fiúk, kivéve az én kislányomat.

Amúgy nekem is nagyobbra saccolták, majdnem 4 kilóra, de végül (amúgy túlhordással) 3300 gramm lett.

Nekem is indított szülésem volt.

2011. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell azt a becslést olyan komolyan venni. Sőt, ha megnézed a leleten, az adat mögött van is egy jó bő plusz/mínusz érték, ez nálunk pl 400 g volt, mondtam is a férjemnek, hogy így én is megtippelem. :)

Nővérem lányát 4300 g-ra mondták, aztán lett 3700, igaz, jó nagy volt a feje. Ugye ezt a súlyt a koponyaátmérőből meg a combcsont hosszából számítják ki valahogy, szóval inkább csak tájékoztató adat.


Ügyes legyél! :)

2011. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy ilyen nagy,miért ne lehetne ekkora?Én 40+6 hetesen szültem 3850g-os 57 cm-es kislányomat.De sok helyen olvasom,hogy tévednek.Lehet fél kg-val kevesebb vagy több is.Na jó,több csak nem:)Egyébként te rákérdeztél arra,hogy mekkora?Mert nekem soha nem említette senki,hogy várhatóan mekkora lesz.
2011. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunkgrammara pontos volt a "saccolás"!Mert nálunka doki is mondta végig hogy tájékoztató adat!

A lányom 13 hónapja 4000 grammal és 61 cm-vel született!36-os volt a feje, de én nagyon könnyűnek éreztem a szülést és gyorsan ment!


Könnyű szülést kívánok!Ügyes legyál!


A lányom mai napig nagyon nagy baba, most 86cm és 10 kiló!Szóval ő 1 évesen akkora mint egy másfél éves! :)

2011. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!