Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a kismama lázas beteg és...

Ha a kismama lázas beteg és megindul a szülés, tudnak adni EDA-t?

Figyelt kérdés
Mert, ha pl. ha császározni kell, akkor kell az érzéstelenítés. Ugyanúgy zajlik a szülés a lázzal? Mennyire nagy gond?
2011. jan. 8. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak, én is így szültem. Nagyon lázas voltam, mikor megindult a szülés. A doki rögtön bekötötte az EDA-t, hogy ne merüljek ki teljesen, és ne legyen császár a vége. Nekem a kitolásnál is csak kicsit vett vissza belőle, így ő figyelte a gépet, hogy mikor kell nyomni. Érdekes volt, mert magát a fájást nem éreztem erősnek, de a kitolás az nagyon fájt. EDA nélkül tuti nem tudtam volna megszülni, mert semmi erőm nem volt a láztól.
2011. jan. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kell hogy segítsenek neked, mindenképpen kérd és mondd el hogy beteg vagy. Én csak utolsó 3 órára kaptam EDA, nem voltam beteg, de annyira jó dolog! Áldom aki kitalálta! Így nem csak a fájdalomra emlékszem.
2011. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!