Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátmetszésnek vagy a császár...

A gátmetszésnek vagy a császárnak a helye/gyógyulása fáj jobban? Melyik mennyi idő kb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem két császárom volt.Az operációt követönapok nagyon fájdalnasak.Sok fájdalom csillapítót kaptam injekcióban.

A korház 5 nap.Utána otthon még minimum 1-2 hét húzós.

2011. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gátmetszés gyógyult lassabban, még hónapok múlva is érzékeny volt, a császár csak az elsö napokban volt fájdalmas.
2011. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A gátmetszést nem tapasztaltam. Császárt igen. Nekem néhány óra volt fájdalmas a műtét után és az első néhány szoptatáskor-nem kibírhatatlan, nem kértem fájdalomcsillapítót. A seb kb 1 hétig nagyon ronda volt: vastag és vörös, aztán visszahúzódott és elhalványult.
2011. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kriszti83 ***** válasza:
Nekem csak gátmetszésem volt, nem túl nagy, így hamar gyógyult. A szülés másnapján már normálisan ültem, csak kicsit fájt.
2011. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. baba természetes uton gátmetszés és repedtem is :S marha soká gyogyult még 6hét mulva is fájt és nem birtam rendesen ülni.

2. baba császár - jóó nagy vágás. az első 3 nap kemény volt nagyon, de egyre jobb lett :) a császárbol olyan 2,5-3hét alatt teljesen felépültem.

2011. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gátmetszésem volt, az első 1-2 nap kellemetlen, de kb. 1hét múlva már nem éreztem semmit.
2011. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem gátmetszésem volt, nem fájt egyáltalán, kicsit kellemetlen volt, amíg ki nem szedték a varratokat, és az sem volt rosszabb, mint egy gyantázás. Igaz, kevés varrat kellett, de egy fogászati kezelésnél sokkal jobb volt. :)
2011. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem csak gátmetszésem volt, vmit ronthattak rajta vagy n nem tudom, merthogy két hétig a szülés után ülni nem tudtam, egy hétig elájultam, ha hirtelen álltam fel. bár hadd tegyem hozzá, h az ismerőseim körében ez nem tapastalt dolog, sőt, másnap már törökülésben szoptattak.
2011. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat és hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat. Nagyon szeretnék kisbabát, csak nagyon félek a szüléstől...de most egy kicsit sikerült megnyutatnotok.:)
2011. jan. 9. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor nagyon hajrááá neked, nektek)))) hidd el, bármi is lesz, egy babuci aki a tiéd, hát, bármit megér!!!!!!!
2011. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!