Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetesen (1 hét múlva...

38 hetesen (1 hét múlva befekvés), sokat pihennétek vagy csinálnátok ugyanúgy a dolgotok, hogy könnyebb a szülés?

Figyelt kérdés
1 hét múlva be kel feküdnöm,mert császáros voltam az első fiammal,szeretném ha könnyen szülnék és nem kellene sokat benn feküdni!Hogy jobb(könnyebb szülni) ha most sokat pihenek vagy ha pörgök?
2011. jan. 10. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy könnyebb a szülés ha enm hagyod el magad, én nem hagyom el magam pörgök rendesen, aztán már kellett volna szülnöm de még semmi:) Majd megírom ha kibújik a kisfiam
2011. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb szülni ha nem hagyod el magad,nem kell reggeltől estig rohanni de az sem jó ha egész nap nem csinálsz semmit csak pihensz! Meg kell találni az aranyközéputat! Könnyű szülést kívánok!
2011. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy csináltam mindent 39 hetesen is, mint előtte, sőt talán még többet is, már csak azért is hogy meginduljon a szülés, de nem indult, de az igaz, hogy szülés után sem hagytam el magam, bár én "simán" szültem, nem tudom milyen császár után.
2011. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 31 hetesen megindult a zsülésem, (de bent maradt :) ) és így a 35. hétig szigorú pihenés volt előírva!Nagy volt a lányom,és azt mondták,ha a 35. hétig kibírjuk együtt már jó!

Hát éna 35. hét betöltése után, még kimostam mindenét, főztem mostam...szóval mindent csináltam ugyanúgy és a kisasszony a 39.héten bújt csak aelő nagyon könnyen!Pedig az a laatt a 4 hét alatt én nagyon elpuhultam! :( Sajna

2011. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. jan. 11. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!