Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha semmi jele nincs (vérzés)...

Ha semmi jele nincs (vérzés) akkor az első 12 hét alatt rájöhetek valamiből, hogyha elvetéltem? Ultrahang nélkül?

Figyelt kérdés
külföldön lakom és itt nem végeznek ultrahangot csak a 12.héten. azért kérdezem,hogy esetleg magamtól is rájöhetek ha gond van (ha nincs vérzés)vagy csak majd ott fog kiderülni,hogy megmaradt e a baby vagy sem.
2011. jan. 19. 12:11
 1/2 kisnita ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, de mikor én szültem volt egy fiatal csaj a kórházban aki terhes volt, de elhalt a terhessége, semmi tünete nem volt UH-ra ment és ott látták, hogy üres a petezsák ezért befektették a kórházba. De nem műtötték meg egyből mert mikor én beszéltem vele akkor már 2. napja volt bent.

Ha kiürül a méhedből a petezsák akkor az biztos, hogy vérzéssel és görcsökkel jár, tudom mert nekem is volt már egy spontán vetélésem.

Viszont most ne gondolj ilyenekre. Nem lesz semmi baj. Vigyázz magadra és a babádra és akkor minden rendben lesz. Az is rossz gondolatokat meg hessegesd el a fejedből!

Nyugi, minden rendben lesz :))

2011. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. jan. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!