Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. császár előtt állok, a 37....

39krisztianya kérdése:

3. császár előtt állok, a 37. hétben, a hegvastagságom 1,6 mm! Voltatok ilyen helyzetben? Ha igen, mi történt, rögtön műtét? Kicsit félek, már egy hete fekszem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a második babát várom, jövő csütörtökre vagyok kiírva, ma mért a doki 3,9 mm, és nagyon nem tetszett neki! Azt mondta, ha keddig tovább vékonyodik, akkor szerdán császár!


Ez az 1,6 mm már nagyon vékony! Mit mond a dokid?

2011. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ellenőrizgeti, holnap 10-re megyek újra. Azt mondta,ha tovább vékonyodik, holnap délután megműt...Eléggé izgalmas, remélem nem lesz semmigond.Szerintem már a második császárnál is nagyon vékony volt, de akkor nem mérték.Azért gondolom, mert megvágták a kicsi orrát császár közben,gondolom olyan vékony volt.
2011. jan. 20. 18:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Huu,nem semmi az 1,6mm! Mikor nézték neked először? És mennyi időnte nézik/nézték? Nekem is császár volt az első szülés,most 32 hetes vagyok,és nagyon kíváncsi vagyok a hegvastagságomra,csak nem tudom mikor kezdik el mérni.

Köszi a választ.

(Kedves első válaszoló,én kérdeztem a te kérdésednél is szinte ugyanezt.)

2011. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A 35. héttől nézik, 2,9 -ről indultam. de egy hétre rá már 1,6 volt.Holnap kiderül mi a helyzet. Szigorúan feküdnöm kell, be is tartom. Az mondta a doki, a keményedések vékonyítják a heget, úgyhogy pihi és magnézium.
2011. jan. 20. 18:26
 5/15 anonim ***** válasza:

Köszi,ez nem igazán nyugtat... :S

Nekem már mostanában is szoktak lenni keményedések,állítólag ez normális.Akkor lehet,h már most elkezdett vékonyodni?!

Uh-gal nézik amúgy a heget? Doki,vagy a szonográfusok (nekem nincs sajnos fogadott dokim)?

2011. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szülészorvosom nézi ultrahanggal, de bárhol megnézik, ha ultrahangra mész. Vigyázz magadra, és pihengess sokat.
2011. jan. 20. 18:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Holnap megyek a 32.heti uh-ra,rákérdezek,hátha megnézik.

Köszi,igyekszem sokat pihenni,csak a srácom nem igazán hagy,egy eleven kis ördög... :))

Pihenj Te is,és ha lesz időd,és úgy gondolod,írd meg,h hogy alakult a szülés.

Sok egészséget kívánok,és problémamentes szülést.

2011. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.írok majd. Azért próbálj pihenni és ne idegeskedj, a kislegény ha alszik te is feküdj le. Én se gondoltam volna, hogy ez ilyen sokat számít, azóta sokkal kevesebbet keményedik.Neked is van még bőven időd,úgyhogy gondolj erre.Nekem szerencsém van,mer a gyerkőceim már nagyobbak,mindent megcsinálnak, a férjem meg a tenyerén hordoz... Még a fürdésnél is segít, nehogy valami baj legyen. Olyan édes, imádom!
2011. jan. 20. 18:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Végül mikor bújt ki a manó? Hogy bírta a heged?


ez az egyik rémálmom... :S

2011. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Másnap már csak 1 mm volt a vastagság, úgyhogy jan 22.-én 9 óra 12 perckor császárral megszületett Marcellkám. Még csak a 37. hétben voltam és nagyon rossz volt a szülés mert sajnos nem sirt fel és rengeteg magzatvizet nyelt, ezért oxigént adtak neki, meg monitorozták, és még a köldökzsinór is 2x volt a nyaka köré tekeredve...Szegénykémnek nagyon rossz születése volt.Nem beszélve arról, hogy engem túl érzéstelenitettek, és még megszólalni sem tudtam- mint a filmekben: az agyad tiszta, de a tested nem reagál, nem tudsz mozogni beszélni... szörnyű volt.Lényeg, hogy már 3 hete a drágám már 8 dkg- hizott- 2 kg 70-nel hoztuk haza.

Ne izgulj rendben leszel, bár tényleg kevés az a vastagság, Figyel majd a dokid, de pihenj sokat!

Jó legyél irj ha van valami fejlemény kiváncsi vagyok!

2011. febr. 14. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!