Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy alig vérzek?

Normális, hogy alig vérzek?

Figyelt kérdés
5 napja szültem császárral és tegnap óta csak minimálisat vérzek.
2011. jan. 22. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem törvényszerű, hogy mindenkiből ömlik a vér.

Egyéb probléma, amit észlelsz magadon ezenkívül?

2011. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Azt akarod hogy vérezz?
2011. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Normális. A nagykönyvben eleve úgy van megírva, hogy csak az első 3 nap van intenzív vérzés és utána már nagyon kevés és egy hét után már csak átlátszó vagy enyhén rózsaszínes folyás.

Szerinted mindenkinél így van? Hát nem.

Úgy szokták mondani, hogy az első hat hétben, a gyermekágyas időszakban minden normális.

2011. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem császárral szültem, de nekem is a 3. naptól kezdve nagyon lecsökkent a vérzésem, bár aztán elég sokáig még gyengén, de megmaradt. Én is meg voltam ezen lepődve, de azért örültem, hogy legalább ez nem keserítette meg a napjaimat.
2011. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. jan. 22. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én pontosan ugyanígy voltam 1 éve, mikor született a babám! Most jött meg a menzeszem is először, gondoltam majd akkor biztos erősebb lesz a vérzésem, de ugyan olyan volt, mint még terhesség előtt! Nincs baj, ne félj...
2011. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is császár volt, de szerintem nekem is gyenge volt, kivéve amikor elkezdett szopizni a baba, mert akkor jött bőségesen.
2011. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!