Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Nyíregyházán szült, azok...

Aki Nyíregyházán szült, azok írjanak. Vannak valamilyen szülést könnyítő eszközök a szülőszobán? Gondolok itt a vajúdás idejére. Labda, kád víz stb.

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én novemberben szültem nekem hozott be a szülésznőm egy labdát kipróbáltam,de nekem nem jött be.Ez biztos hogy van.A kádas dolog is úgy rémlik,hogy van,de mintha azt valamiféle tanfolyamhoz kötnék,de lehet rosszul emlékszem mert ezt csak fél füllel hallottam.
2009. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen van. Ha papás szülést akartok részt kell venni egy két alkalmas tanfolyamon. Itt megmutatják a szülőszobákat. Ahol van kád,labda,bordásfal,kötél azt 10.000 Ft ellenében lehet igénybe venni. A sima szülőszobába labdát be lehet vinni.

Én itthon használtam a labdát.Szerintem jó volt. Segített a tágulásban és a lazításban. Sok sikert!

2009. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!