Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki sokat emelget a...

Ha valaki sokat emelget a terhesség alatt, annak hamarabb beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Mármint, valószínű ilyenkor, hogy nem lesz belőle túlhordás?
2011. jan. 31. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, rendszeresen én jártam boltba és kettőnél kevesebb teleszatyorral nemigen mentem haza. Szombati napra voltam kiírva, előtte csütörtök hajnalban született meg a kisfiam.

Viszont visszájára is fordulhat, ha nagyon megemeled magad, koraszülés is lehet a vége, szóval valami mással kellene próbálkozni. Pl mikor már ideje lenne, akkor lépcsőzés, fűszeres kaják, szex...

2011. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én 37 hetes vagyok, és van egy 16 hónapos lányom akit a mai napig emelgetek. Eddig semmi baj nem volt belőle. Gondolom mert megszokta a szervezetem. Persze azért óvatosan teszem. De méhszáj zárt, minden ok, nem valószínű hogy előbb jönne. És nem ettől, hogy felemelem a lányomat.


Persze ez ember és test függő, nem lehet általánosítani.

2011. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4nappal túlhordtam a lányom, pedig a tesót folyton emelgetni kell, házimunkáztam itthon, vásárolni jártam...
2011. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy pici fiam, 10 hónapos, másképp nem tudom ellátni, emelgetni kell. Nem egy ölbebaba, de nem tud bemászni a kiságyba vagy a babakocsiba stb.

Én már egy ilyen szombat helyett csütörtökös eredménnyel is kibékülnék, ahogy az első válaszoló írta, csak ne kellene túlhordani... A fiammal 9 nap túlhordás után indították a szülést, és ezt nagyon nem szeretném még egyszer - bár nyilván akkor sem szerettük volna, ezt nem mi döntjük el. És tényleg MINDENT megtettünk, hogy induljon a szülés, egyedül bábakoktélt nem ittam, de semmi sem használt. Persze nem szeretnék koraszülést (ki szeretne?), de jó lenne, ha a kiírt időpontot nem haladnánk meg...

2011. jan. 31. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!