Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik azok a szempontok amik...

Mik azok a szempontok amik alapján szülésznőt választotok?

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok. Mi van, ha a dokim ajánl egy szülésznőt, felhívom és nekem nem szimpi. Mi alapján kell dönteni?
2011. febr. 9. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Én nem értem ezt a szülésznő fogadást. Nekem csak orvosom volt, hozzá jártam 8 hónapon keresztül terhesség alatt, ő benne bíztam, tudta hogy mi van, hogy volt stb. Az igaz, hogy a szülésznő szüleszti meg, de az orvos közreműködésével. Ha baj van, akkor meg az orvos cselekszik. Az én orvosom nagyon rendes volt. Ott volt velem reggel 9-12.35-ig, plusz a varrás. Boc az offért, csak a véleményemet írtam le ha nem gond. A szülésznőnek adtunk egy nagy doboz bonbont és ennyi.
2011. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha neked nem szimpatikus, akkor nem fogadod fel és ennyi. A lényeg, hpgy segítőkész legyen és ne úgy bánjon veled, mint a kutyával. Ha kinézetre nem szimpi, attól még belsőre lehet az, az alapján ítélj.

Bár én nem fogadnék mégegyszer, mert az elsőnél fogadtam, nagyon kedves volt egy szavam nem lehet rá, a máodiknál nem tehettem meg és az ügyeletes is rettentő kedves volt.

Akkor fogadj, ha megteheted, mert egyébként nem túl lényeges.

2011. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, hajnalba fél fele értünk be mert elfolyt a vizem, mire kezdődtek a fájások már ott is volt a dokim.
2011. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 3. válasz az enyém (elsőjé)
2011. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NEm véletlen akarok fogadni. Én is a dokimhoz ragaszkodok, de közölte, hogy augusztusban 1 hónapot külföldön lesz. Még csak 13 hetes vagyok, azért szólt időben. Vagy átad más dokinak, vagy szülök másik kórházban vagy maradok nála terhesgondozáson, és szülésznő. Ezért akarok választani.
2011. febr. 9. 09:11
 6/9 A kérdező kommentje:
A másik. Ebben a dokiban megbízom, sok sok éve járok hozzá, és küzdött velünk együtt ezért a babáért. 18 hónapig. Ő is sajnálja. Szült nála barátnőm benn volt végig vele mint a szülésznők, és nem mondott soha összeget. Ezért is becsülöm. Azért nem fogok más dokit fogadni, hogy bejöjjön a végére összevarni és felmarkoljon 100 ezret.Ha ugye bejön... Most szült fél éven belül másik 2 ismerősöm, és kerek perec meg volt szabva a tarifa. MErt ugye ez nem hálapénz, hanem tarifa ha konkrét összeget mondanak.
2011. febr. 9. 09:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szimpi, nyugodtan keress mást.

Babás fórumokon érdeklődj az adott kórház szülésznőiről.

Bár ha az orvosodban megbízol, akkor valószínűleg ő olyan valakit ajánl, aki jó szakember, és ő maga is szeret vele dolgozni.

Esetleg kérd meg, hogy ha lehet mondjon 2-3 nevet, hogy te választhass.

2011. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem a védőnő ajánlott és szimpatikus is volt.


de kérdezősködhetsz pl. neten, vagy ismerősöknél, akik szültek a kórházban.

2011. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fontos hogy az orvos is kedvelje és Te is. Orvostól érdemes megkérdezni, hogy mondjon 2-3-at akit ajánlana. (általában azokkal szeret együtt dolgozni az orvos) Aztán meglátod ki szimpatikus. Én még azt kérdeztem meg, hogy melyik szülésznő vállal úgy szülést, hogy nem feltétlen kell gátmetszés. Én nagyon jól választottam, kedves is volt, és úgy sikerült szülni nála ahogy szerettem volna.
2011. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!