Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés jele lehet az ha...

Szülés jele lehet az ha hányingerem van, nem megy a hasam, de van menszesz szerű fájás?

Figyelt kérdés

A fájás változó erőségű de nem vészes csak kellemetlen.


Ingerült is vagyok, olyan furán rossz a közérzetem. Ráadásul a baba is rúgja az oldalam közben az is fáj.

39+3 hetes vagyok.

Ja és nem sugárzik semere se. Se combba, se derékba. Csak a fenekem fáj a keresztcsontnál de az lehet a sok ülléstől.


2009. febr. 10. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ingerültség,lehangoltság engem is elkapott az utolsó héten,görcseim is voltak,egyáltalán nem vészesek,de éreztem őket.És igen,nagyon rossz az utolsó hetekben,ahogy rugdos.Szülni akkor fogsz,ha távozik a nyákdugó,ez olyan halványrózsaszín taknyos valami.Elöször csak kevés,utána egyre több.Azt mondják,h ahogy nílik a méhszáj,úgy szakad le ez a dolog,mert eddig ez dugaszolta el,h semmi ne tudjon bejutni(kórokozók,ilyesmi).Nekem nem ment a hasam,de többet voltam wc-n.

Ne aggódj,nemsokára itt lesz az ideje,mindenkinél másabb egy kicsit.

Jó babázást:))

2009. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 39+2 hetes vagyok, hasonló tünetekkel: furcsán rossz közérzet, néha-néha kisebb fájások vagy erősebb keményedések, hasmenésem nincs, de egy nap többször elmegyek nagywc-re, nyílal sokszor a hugyhólyagomba, mintha egyfolytában azzal játszana a baba. Néha a derekamnál fájdogál egy kicsit. De ezek még mind kibírhatók, de remélem, hogy mindezek folyamatosan nyitják a méhszájat.

Könnyű és rövid szülést kívánok Nekünk.

Üdv: O.

2009. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!