Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon aki császárral szült...

Vácon aki császárral szült Dr. Szaniszló Zsoltnál tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem Szaniszlónál szültem, de gondoltam leírom hogy igazán a műtét alatt a dokiból nem sokat látsz, nem nagyon kommunikálnak általában veled.

Az altatóorvos van végig melletted, mondja hogy mi történik, beszélget, kérdezgeti hogy vagy:)

Engem épp ma egy hónapja császároztak Vácon, és ezek a tapasztalataim:)

2011. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Írnál nekem egy pár dolgot a kórházról?2 hét múlva szülök ott.Hányan vannak egy szobában?Van e külön császáros szoba?stb.....
2011. febr. 11. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van 1 külön császáros szoba ahol 4ágy van, án 6napot voltam benn abból 4napot ketten voltunk a szobába, és 2napot egyedül voltam.Attól függ mennyi császáros van.

Első éjszaka csak etetni hozzák be a picit, meg egy kicsit vele lehetsz, de hagynak pihenni, második éjszakától vagytok együtt folyamatosan:)

Engem d.u. 3kor császároztak, este 10kor fel kellett kelnem zuhanyozni (ami elég tragikusan hangzik, de másnap sokkal jobb lett), hogy nem hagytam el magam)

Ha rám hallgatsz hasszorítót vigyél magaddal, mert ott csak körbecsavarják egy lepedő darabbal, és úgy a 4,napon azt hittem leszakad a hasam ha nem fogtam:S

Ja és császár után apuka kapja meg a picit:)

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan.

2011. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm,hogy válaszoltál.Ez már a 3. császárom lesz itt,csak hát a kisebb lányom is már 7 éves és azért gondoltam,hogy azóta változtak a dolgok.Akkor ezek szerint végül is nem sokat,csak egyel feljebb került az osztály.
2011. febr. 13. 10:58
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt Szaniszlóval!

1. Felírt vmit, mert állítólag gyulladást talált, a patikában kiderült, hogy az hüvelygombára való. De Nekem em volt ilyen gondom, ő sem említette egy szóval sem!

2. Bennem hagyott vmit:s 2 nappal a vizsgálat után esett ki zuhanyzás közben.... inkább nem részletezném. Én soha többet nem megyek hozzá és mindenkit óva intek tőle!

2012. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!