Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szerdán szülök császárral,...

Ha szerdán szülök császárral, vasárnap kiengednek a kórházból?

Figyelt kérdés
Úgy értem hétvégén ki szoktak engedni?
2011. febr. 14. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ha babával és anyukával is minden rendben van.
2011. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja, engem csütörtök délelőtt császároztak, vasárnap délben már mehettünk haza.

Ha minden rendben a babával és veled, akkor szerintem igen.

2011. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze...,ha minden rendben lesz,akkor igen!!Én intenzíven voltam császár után több,mint 24 órát,de így is hazaengedtek szombaton,engem is szerdán császároztak,viszont a varratot csak vasárnap szedték ki!

Te se szedesd ki korábban,a 4 naposak gyakran szétnyílnak,mikor nekem volt a császár,3 asszony is így járt!!

Sok boldogságot kívánok a babyhez,és gyors felépülést a műtétből!!!!

2011. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia, szerintem is kiengednek. Engem csütörtökön csázsároztak, vasárnap délben, mikor meglett minden papír, hazaengedtek. Most 72 óra után mehet mindenki haza, ha a babával minden rendben. Sok boldogságot!
2011. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is szerdán császároztak anno 2008-ban,és elvileg vasárnap hazajöhettünk volna,ha nem lázasodok be... így ráhúztam plusz egy napot...

Üdv.

35+5 hkm

2011. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!