Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerülnek a szegedi...

Mennyibe kerülnek a szegedi női klinika magánszobái?

Figyelt kérdés
2008. jan. 31. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
10.000 Ft egy éjszaka. Én 5 hete szültem,3 napot 4 éjszakát töltöttem a klinikán,igy 40.000 Ft-ot fizettünk érte.Nagyon jó volt,ott tényleg lehetett pihenni,mindenképp csak ajánlani tudom.
2008. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Sokba!


Gondolom nem tetszik, hogy vegyülni kell az aljanéppel, mi? Gazdagéknak nem jó akárkivel egy szobában.

Tuti le lesz húzva ez a válasz, de nem érdekel.

2008. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az előttem szólón egyszerűen a szám tátva maradt. Ha 10 ezer, hát 10 ezer. Ha meg szeretnéd és meg tudod fizetni, akkor szerintem menjél csak. Ha nekem lenne pénzem rá, én is mennék. Se gazdag nem vagyok, se aljanép.
2008. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 2. válaszoló! Hidd el ha tehetnéd szerintem te is megfizetnéd,meg én is.Mert mennyivel nyugodtabb,stb minden, és sokkal jobban tud sztem a babájára figyelni az ember.Arról nem beszélve, hogy joga van mindenkinek kérdezni.Ne irígykedj.Ja, és én sem vagyok aljanép.
2008. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha majd tudom, én is meg fogok fizetni egy ilyen szobát... Ja, és nem azért, mert a többieket "aljanépnek" titulálom, hanem azért, mert valószínűleg pihenésre lesz szükségem, esetleg azért, mert előreláthatólag nagyon sokan meg fognak látogatni, ami nem biztos, hogy egy 6 ágyas kórteremben tetszene a többieknek... Miért kell egyből arra gondolni, hogy valakinek "emberundora" van???

Ez olyan dolog, hogy például lehet televíziót kapni 30ezerért is, meg 130ezerért is. Kinek mire van pénze, lehetősége, szüksége, igénye...

Azt hiszem, hogy az aljanép fogalmát a "kedves" 2. hozzászóló már ki is merítette: csöpög a rosszindulattól, az irígységtől, a bunkóságtól, és első döbbenetemben el sem hittem, hogy van ilyen ember.


Én is úgy tudtam, hogy 10ezer forint egy éjszaka. Ha valaki kipróbálta, szívesen venném az élménybeszámolóját!

2008. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Húú tényleg borzasztó dolog lenne, ha a gazdagok is pont olyan ellátást kapnának, mint mindenki más, mi?
2008. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Az első válaszoló vagyok,én kipróbáltam a magánszobát,és egyáltalán nem amiatt,mert nehezemre esett volna az "aljanéppel" együtt lennem. A párom ragaszkodott hozzá,mert ide akkor jöhetett be és addig maradt ameddig csak akart,mig a többi szobába nem mehet látogató. Nem beszélve arról,hogy itt a baba egész nap velem lehetett. Ezek mellett a külön fürdőszoba,wc,tv szintén nagyon jó dolog. Én azt ajánlom aki megengedheti magának,mindenképp vegye igénybe,mert egyáltalán nem mindegy hogy a szülés után mennyit és hogyan tudsz pihenni,és hogy a hozzátartozóid meg tudnak-e látogatni.Én maximálisan megvoltam vele elégedve,és tényleg csak ajánlani tudom.
2008. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nesze neked boldog kismamaság:)

Bár, legalább kiadjátok valahol a rejtett agressziótokat.

Amúgy ahol én fogok szülni ott is van 6 ágyas és 2 ágyas szoba. A 2 ágyasért 3 ezret kell fozetni éjszakánként, ha lesz hely meg fogom fizetni. Miért kellene 6 síró babától virrasztanom, ha nem muszáj, akiből 5 nem az enyém? Egy 39 hetes kismama

2008. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
84%
Sziasztok! Meg vagyok döbbenve, hogy ki tudnak kelni emberek magukból az irigységtől... Engem is érdekel a magánszoba és egyáltalán nem azért, mert bárkit is lenéznék és nem szeretnék velük egy szobában lenni... Most is éppen a kórházból írok, és még egy hónapot töltök itt, egyenlőre nem magán szobában és kedvesek, aranyosak a szobatársaim, nincs velük semmi bajom az ég világon.. Az oka annyi, hogy nem szeretnék km-eket gyalogolni és fél órát várni a soromra a császárom után egy tusolásért... szeretnék a babáimmal lenni... És szeretném ha a családom bejöhetne hozzám a szobába... Sajnálom ha valaki ezt nem teheti meg és egyáltalán nem nézem le, úgy gondolom ez alapból járna mindenkinek, de sajnos egyenlőre Magyarországon ez még nem lehetséges... :(:(:(
2009. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!