Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Febr.21-re vagyok kiírva...

Febr.21-re vagyok kiírva tegnap a dokim megvizsgált és elszomorított hogy a baba még félig far- ill. harántfekvésben van nem tetszett a dokinak ez a póz. Kedden megyek konzíliumra hogy mi legyen a teendő ha így marad. Van még esély az átfordulásra?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van! Ne ess kétségbe! A nagymamám mesélte, hogy a nagybátyám az utolsó pillanatban fordult be. Már fogó, minden elő volt készítve, gondolhatod, hogy 50 éve azért ez nem volt olyan bíztató... De már mástól is hallottam ilyet! Ma már egy csomó lehetőség van. Van olyan orvos, aki bizonyos masszázsmódszerrel vagy valami hasonlóval, lényeg, hogy kézzel, kívülről tudja úgy mozgatni, hogy beforduljon a baba. Ha meg minden kötél szakad, max. császároznak. Lehet, hogy ettől félsz, én sem örültem volna neki, de a babádnak baja nem lehet, gondolj erre, ő a legfontosabb!

Nagyon szorítok neked! Gyors és könnyű szülést kívánok!

2009. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !!!!
2009. febr. 13. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem teljesen farfekvesben volt, az orvosok kívülről fordították meg. azóta teljesen más alakja van a pocimnak, kismamásabb, illetve nem fáj ott lennt annyira, meg a járkálást is jobban bírom.


engem is biztattak, hogy igy be fog fordulni, meg ugy, de persze nem fordult be. de most jó.


szóval ne aggódj, ha nem fordul be, akkor is tudnak segiteni!

2009. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2022. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!