Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet a szülés jele a fáradtsá...

Lehet a szülés jele a fáradtság és a sok alvás, nyűgösség?

Figyelt kérdés

Eddig nem lehetett lelőni,állandóan pörögtem,szinte már meglepődtem magamon,hogy hogy bírom ennyire a terhességet.De ez a mai napon véget ért,délután 3 órát aludtam és már alig várom,hogy újra ágyban legyek és borzasztóan nyűgös vagyok,nincs kedvem semmihez.Mához 3 hétre vagyok kiírva.Két hasfájásom is volt ma egymás után,de elmúlt.A hasam,mint a kő.

Lehet,hogy csak ilyen napom van?


2011. febr. 18. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második terhességemnél volt így.Még 12 napom volt a szülésig és én is pörgős fajta vagyok.De a szülés napján egész nap feküdtem volna,alig bírtam megcsinálni az aznapi dolgomat.Igaz meleg is volt azon a napon és arra gondoltam,hogy a melegtől vagyok ilyen fáradt,de nem aznap éjjel elfolyt a vizem,és pár óra múlva megszületett a második kisfiam.A harmadiknál meg szülés előtt 2napig 2-3x jártam nagyvécézni.(egy nap)
2011. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez még nem a szülést jelenti,mert napok óta fáradékony vagyok,alszok éjjel (nagyon rosszul),és napközben. Már én szégyellem magam párom,és a fiam előtt,h ilyen laska vagyok... :)) Persze megértik,de akkor is,nem tudom,talán az idő miatt lehet.

Nekem még van 4 hetem a nagynapig,remélhetőleg még nem szülünk... :S

2011. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!